Nechyť ryby zvyšují náskok v 8. lize

Historie20.ročník 2019jaro 2019střední & jižní MoravaXbowling Tišnov8.liga2.hrací den

8. ABL Tišnov odehrála své druhé kolo. Bohužel se na poslední chvíli nepřihlásil žádný další tým, takže osmá liga je v Tišnově jediná liga, která je pouze pětičlenná, i přes to ale jsou v této soutěži k vidění velice vydařené zápasy. Velice krásné výkony předvádí nováček soutěže Nechyť ryby, který vyhrál i druhé kolo 8. ligy a zvyšuje svůj náskok na čele skupiny.

Tabulka má následující složení: 1. místo Nechyť ryby (40,5 b.), 2. místo Lůzři (32 b.), 3. místo Moraváci (27,5 b.), 4. místo Pivní Sláma (26 b.) a 5. místo Puzzle (24 b.). Tabulka je od druhého místa celkem vyrovnaná, takže uvidíme, jaký vývoj bude mít v dalším kole. Za zmínku stojí i myšlenka, kterou pronesli někteří hráči v průběhu večera, a to ta, že liga je tak hezky poskládaná, že málo který tým by chtěl postupovat, a složení skupiny by mělo zůstat zachované i v dalším ročníku. Hezká myšlenka, která poukazuje na povedenou atmosféru 8. ABL Tišnov. Zároveň musíme podotknout, že osmá liga má skoro více fanoušků, než samotných hráčů.

Nejlepším hráčem kola byl Erik Novák (Nechyť ryby), který zahrál průměr 168,40 a nejvyšší nához 196, a také se stal nejužitečnějším hráčem kola, když získal všechny možné body.  Nejlepší hráčkou byla Maruška Jurovčínová (Puzzle), která zahrála velice slušný průměr 136,80. Týmově se pak nejlépe dařilo vítězi kola Nechyť ryby, když pánové zahráli průměr 444,20 a nához 514.

Druhé kolo 8. ABL Tišnov je za námi. Do dalšího kola se podíváme 3. dubna v 18:30 na centru Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás těšit.