Nechyť ryby potvrzuje roli favorita

Historie20.ročník 2019jaro 2019střední & jižní MoravaXbowling Tišnov8.liga3.hrací den

Osmá liga nám kompletně uzavřela první polovinu základní jarní části tišnovské ABL. Krom některých zápasů, které byly mezi soupeři opravdu těsné, jsme byli svědky i toho, že pořadí tabulky 3. HD bylo stejné, jako tomu bylo ve druhém kole. Nicméně na základě bodových zisků došlo na chvostu tabulky přece jen ke změně. Vítězem kola se již potřetí stal tým Nechyť ryby, který je tak vážným aspirantem na postupové místo.

Nechyť ryby (60,5 b.) si tak i po třetím kole drží první místo. Dotáhnout se je snaží Lůzři (50 b.), kteří si hlídají druhé místo. Moraváci (42 b.) se těží ze třetího místa. Čtvrté místo okupuje Puzzle (37,5 b.) a páté místo patří pohodové Pivní Slámě (35 b.).

Nejlepším hráčem 3. kola byl Erik Novák (Nechyť ryby) s průměrem 165,40. Nejlepší hráčkou byla Maruška Jurovčínová (Puzzle) s průměrem 126,20. O nejvyšší nához se postaral Franta Urbánek (Moraváci), když zahrál 193. Nejužitečnějším hráčem, který jako jediný získal všechny body, byl Jirka Toman (Nechyť ryby). Nejvyšší týmový průměr 437,80 zahrál tým Nechyť ryby. O nejvyšší týmový nához 479 se postarali Moraváci.

První polovina jarní části 8. ABL Tišnov je za námi. Do druhé poloviny vstoupíme čtvrtým kolem, které je na programu 17. dubna v 18:30 na centru Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás těšit!