Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Náhradníci vykročili za obhajobou pravou nohou

25. ročník 2024jaro 2024severní MoravaXbowling ValMez3.liga1.hrací den

Jarní část 25. ročníku ABL se hlásí již také z centra Xbowling ValMez. Ke svému prvnímu hracímu večeru se sešly v úterý 5. března 2024 týmy nejvyšší domácí soutěže, 3. ligy. Po delší době mám třetinovou obměnu této skupiny, když uvolněná místa sestupujících Dravců a Krocaního hněvu nahradili NejBlond a Rozpité.

Pro oba týmy je to premiéra v 3. lize a my jim budeme držet palce, ať pěkně proženou zbylé, můžeme již říct, že starousedlíky skupiny, kterými jsou Náhradníci, Best Wo-Men, Šalaland a Tož tak. No, během pár sezón nám tady proběhla pěkná týmová obměna. A to je ze sportovního hlediska jen a jen dobře. Tolik tedy na úvod a můžeme si jít zrekapitulovat tento první večer. Pohled tabulku by mohl naznačovat, že se skupina roztrhala hned v tomto večeru. Ano získané body jsou důležité, ale při znalosti výkonnosti týmů ještě nebudeme dělat ukvapené závěry.

Jisté je však jedno. Výborně vyšel úvod sezóny aktuálnímu šampionu 3. ligy Náhradníkům (19 bodů) a usadil se na vedoucím postu tabulky. S minimální ztrátou jednoho bodu máme na druhém místě velice příjemené překvapení prvního večera, nováčka skupiny, NejBlond (18 bodů). Tři dámy za to vzaly pěkně od podlahy a podívejme se. No, parádně hozená rukavice. Na třetím místě je aktuálně Best Wo-Men (13 bodů). Po dvou zápasech 0 bodů a pak 13 ze tří zápasů. Tady se ještě budou dít věci. Jako na podzim. Druhou trojici skupiny máme naskládanou ve 2 bodech, sice s mírným odstupem od vedouícho tria, ale příště může být vše jinak. Na čtvrtém místě se usadil tým Tož tak (9,5 bodu), pátý je druhý nováček 3. ligy Rozpité (8 bodů) a tabulku po 1. HD uzavírá na šestém místě Šalaland (7,5 bodu), ale to už tady jednou bylo. Už se moc těšíme na druhý hrací den.

A ještě doplníme statistiky 1. HD. Hráč večera: Radek Capil (průměr 201,00 bodu). Hráčka večera: Ája Kudělková (průměr 191,60 bodu). Nejužitečnější hráči: J. Matochová, J. Irglová, L. Stodulka a R. Capil (všichni zisk 4 bodů). Nejvyšší nához: Jarda Mičkal (248 bodů). Nejvyšší týmový nához: Best Wo-Men (606 bodů). Nejlepší týmový průměr: Náhradníci (547,80 bodu).

Z úvodního večera 3. ligy je to vše. K druhému kolu se v Xbowlingu ValMez sejdeme za 14 dní, v úterý 19.3.2024 a začátek je v tradičních 18:00 hodin. Těšíme se na Vás.

výsledky

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz