Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Mistry regionu jižní Čechy jsou Ondra Kováč a Jitka Pospíšilová

21.ročník 2020jaro 2020jižní ČechyMistrovství regionurekapitulace

 

Mistrovství regionu jižních Čech ovládli Ondřej Kováč a Jitka Pospíšilová. Druhá místa obsadili Erik Rábek a Marie Frýbortová. Na třetích místech skončili Jiří Uhlíř ml. a Martina Biskupová.

V první rundě to nejlépe padalo Erikovi Rábkovi, kteý se s průměrem 190 usadil na prozatimním prvním místě. Na druhou rundu ale přijeli esa turnaje a vyrovnanými výsledky se na první pozici posunul Ondra Kováč, který zaslouženě zvítězil. Dobré hry také předvedl Jiří Uhlíř mladší, který se vyšvihl na třetí pozici. U žen doslova kralovala Jitka Pospíšilová s průměrem 203,5 a je zaslouženě mistryní JČ.

Na celorepublikové finále ABL do Pardubic, které se hraje v neděli 27.9. 2020, se tedy může připravit ze sobotního mistrovství regionu 5 mužů1 žena. Gratulujeme vítězům a postupujícím a budeme Vám všem v Pardubicích držet pěsti, ať Vám to tam padá.

Postupující na celorepublikové finále ABL: Ondřej Kováč, Erik Rábek, Jiří Uhlíř ml., Aleš Procházka, Tomáš Vacek a Martina Biskupová. Přímo postupující jsou Tomáš Bílek a Marie Frýbortová.

MUŽI – výsledky ZDE

ŽENY – výsledky ZDE

 

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz