Mistry Prahy a středních Čech jsou Jaromír Malec a Jana Marešová

Historie22. ročník 2021podzim 2021Praha/střední ČechyMistrovství regionuLeden 2022

Nakonec po pandemické přestávce jsme se v neděli 16. ledna znovu sešli s nejlepšími hráči na finálové části Mistrovství regionu jednotlivců ABL Praha/střední Čechy. Hráči opět postupovali přes jednotlivá městská mistrovství a přišlo si zahrát 45 mužů a 13 ženPro hráče bylo připravené pohodové mazání, a jednou změnou bylo místo konání a to na herně Xbowling Duo Prosek. V kvalifikačních hrách se opět vrátili 4 hry.

mužích se bojovalo o 32 postupových míst a v ženách postupovalo 8 žen do bojů play-off. První zápasy u žen proti sobě se uskutečnily na součet tří her a zbytek všech zápasů se hrál na součet dvou her. Velmi dramatické chvíli nastali v mužích, když hned dva zápasy díky shodě po dvou hrách rozhodoval nához hráče. Boj o vítězství si v mužích nakonec rozdali Jaromír Malec a Thomas Robertson, lepším nakonec byl Jaromír Malec, druhý skončil Thomas Robertson a třetí místo si připsal Tomáš Liebich.

V kategorii P 165 si první místo získal Jiří Nechutný, druhý skončil Miroslav Nýč a třetí David Mojka pro druhého a třetího jsou ceny připraveny na Duu.

V kategorii žen se na prvním místě celkem bez zaváhání objevila Jana Marešová, druhá skončila Gabriela Malcová a třetí místo patří Jitce Noskové.

Kategorii P 165 ovládla Irena Sopková druhá skončila Ivana Jelínková a třetí Lenka Málková. Postupující do finále jednotlivců čekají další boje v neděli 23. ledna na herně Bowlingzone Pardubice.

konečné výsledky:   MUŽI KVALIFIKACE   -   MUŽI PLAY-OFF   -   MUŽI CELKEM

konečné výsledky:   ŽENY

krátké video z Mistrovství regionu:   ZDE