Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

MGC Olomouc a Hněvotín se dělí o 1. místo

19.ročník 2018jaro 2018střední & jižní MoravaOlomouc4.liga1 hrací den

Dne 6.2.2018 se v BEST Sportcentru Olomouc konal 1. hrací den 4. ligy ABL Olomouc. Liga se po prvním hracím dni jeví jako celkem vyrovnaná a měli jsme možnost vidět v akci jeden nový tým.

Na 6. místě se nachází tým Sta labs se 7,5 body. Jako zajímavost se sluší vypíchnout, že ač se tento tým nachází na posledním místě, má nejvyšší průměr družstva. Snad tedy v příštím hracím dni přetaví dobré náhozy v lepší bodový zisk. Předposlední 5. místo patří našemu novému týmu Pavouci. Zisk 10,5 bodu není na premiéru vůbec špatné. Rozhodně prokázali, že s nimi budou muset ostatní týmy počítat. O jeden a půl bodu více nahrálo družstvo Family Team s celkovým ziskem 12 bodů a patří mu 4. místo. Na třetí místo ztrácí pouhý jeden bod a na druhé s prvním čtyři. Rozdíl to není velký a potvrzuje to vyrovnanost týmů. 3. místo patří ostříleným borcům z týmu Horečáci, kteří dokázali uhrát 13 bodů. Na druhého s prvním ztrácí pouhé tři body, což není pro pány velký problém. Stejně jako v 3. lize, tak i ve 4. došlo na prvních dvou příčkách k remíze. Nicméně i zde musí být někdo lepší. Díky nižšímu průměru družstva patří 2. místo týmu Hněvotín, který má paradoxně nejnižší týmový průměr ze všech. Dokázáno jest, že není nutné nahrát hodně, ale porazit soupeře. 1. místo tedy patří týmu MGC Olomouc. Oba dva týmy nahráli krásných 16 bodů a bude zajímavé sledovat souboje v dalších kolech.

Nejvyššího náhozu dne mezi ženami dosáhla paní Ivana Bukovcová z nového týmu Pavouci – 172, která je rovněž majitelkou nejvyššího průměru mezi ženami – 151,60. Krásné uvedení se. Mezi muži i celkově byl nejlepší pan Pavel Sťahel z týmu Sta labs s náhozem 221 kuželek. Nejvyšší průměr mezi muži i celkem patří panu Vojtěchu Bittnerovi165,00.

Příští 2. hrací den 4. ligy ABL Olomouc se bude konat v úterý 20.2.2018 od 18 hodin opět v našem BEST Sportcentru Olomouc.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz