Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Makovice se stávají týmem kola a budují si drobný náskok na špici

21.ročník 2020podzim 2020střední & jižní MoravaOlomouc4.liga2.hrací den

Ve středu 7. října 2020 se v BEST Sportcentru Olomouc odehrál 2. hrací den 4. olomoucké ABL. Druhému hracímu dni jasně dominovaly 2 týmy. Pojďme se společně podívat na to, jestli nám vznikly nějaké změny v tabulce. Na posledním 5. místě, nutno říct že pouze o skóre, zatím zůstává tým Housláči. Pánové si vybojovali dohromady 23 bodů. Na 4. místě se díky lepšímu skóre umístil Alfa team. Ti si vykouleli také 23 bodů. Na bronzové příčce se nám zatím usadil tým IPL s 26 body. Pohodlný náskok si budují na špici 2 týmy. Pánové z týmu Horečáci si právem zaslouží být na 2. místě. Na svém kontě mají krásných 38 bodů. Lídrem ligy je s dvoubodový náskokem tým Makovice. Ti si zatím urvali 40 bodů. No, řekl bych, že nás čeká ještě krásný souboj o první místo.

O nejvyšší nához mezi muži i celkově se postaral pan Pavel Zacpal z týmu Horečáci s krásným náhozem rovných 200 bodů. Pan Zacpal se stal také hráčem dne s průměrem 169,8 bodu. O nejvyšší ženský nához se postarala paní Ivana Kotouč Jeřábková s velice slušným výkonem 179 bodů. Hráčkou dne se stala paní Zdena Růžičková z týmu Makovice s průměrem rovných 140 bodů. Nejlepším hráčem 4. ligy mezi muži i celkově je pan Pavel Zacpal z týmu Horečáci s průměrem 166,2 bodu.

Z důvodu nařízení vlády o uzavření bowlingových center Vám nemohu slíbit, kdy se tu příště sejdeme. Jakmile budeme vědět víc, napíšu e-mail všem kapitánům s podrobnostmi. Děkujeme za podporu i v těchto zlých časech a těšíme se na Vás zase příště!

výsledky

Za BEST Tým Lukáš Palla

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz