Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

M. RICHTER a M. GABRHELOVÁ Mistry regionu střední & jižní Morava

20.ročník 2019podzim 2019střední & jižní MoravaMistrovství regionu

První tituly z premiérových společných Mistrovství regionů ABL a ČBA se udělovaly v centru Xbowling Tišnov v sobotu 11.1.2020. K bojům o postup na MČR ABL jednotlivců a na MČR ČBA Kategorií P190 a P165 se sešlo celkem 28 mužů a 8 žen.

Po maratonu bojů se nakonec podzimními šampiony regionu střední & jižní Morava stali MICHAL RICHTER a MARKÉTA GABRHELOVÁ. Vícemistry regionu jsou KAREL BAJER a LENKA LACIGOVÁ a třetí místa na bedně si vybojovali JAKUB VLACHOVIČ a LENKA ZVĚŘINOVÁ. Trošinku smutnými semifinalisty na konečných krásných 4. místech pak byli MILAN KRČMA ml. a MARTINA PALEČKOVÁ.

Na celorepublikové finále ABL do Pardubic, které se hraje v neděli 19. ledna 2020, se tedy může připravit ze sobotního mistrovství regionu 9 mužů a 2 ženy. V samotném finále MČR ABL jednotlivců je pak ještě doplní přimí postupující ze základních kol ABL. Gratulujeme vítězům a postupujícím a budeme Vám všem v Pardubicích držet pěsti, ať Vám to tam padá.

Současně se také bojovalo o postupy na MČR ČBA v nižších výkonnostních kategoriích. V kategorii P190 si postup zajisili v mužích Karel Bajer, Milan Krčma ml. a Jan Šípek. Z žen si finále zahraje Markéta Gabrhelová. V kategorii P165 si postup zajisili v mužích David Svák, Jiří Hasoň a Lukáš Vávra, z žen je pak doplnila Jiřina Zapletalová. Všem medailistům a postupujícím i v těchto kategoriích gratulujeme a rovněž všem přejeme hodně úspěchů ve finále této soutěže.

Postupující do finále MČR ABL a MČR ČBA výkonnostních kategorií najdete ve výsledcích:

MISTROVSTVÍ REGIONU MUŽI - výsledky kvalifikace + výsledky play-off + výsledky konečné

MISTROVSTVÍ REGIONU ŽENY -  výsledky konečné

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz