Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

LOTR TÝM pořádně zabral a uniká soupeřům

20.ročník 2019podzim 2019severní MoravaXbowling ValMez3.liga3.hrací den

 

V úterý 8. října 2019 nám v Xbowlingu ValMez opět pokračovala ABL a svůj 3. HD měla naplánovaný nejvyšší domácí soutěž, čili 3. liga. A pořád se nestačíme divit, jaké věci se tady dějí. Nováček soutěže LOTR TÝM stále drží výbornou výkonnost a začíná být horkým kandidátem na titul.

Máme tedy za sebou první polovinu podzimní části a tabulka vypadá opravdu neuvěřitelně. V čele se nám, jak píšeme výše, díky výborným výkonům usadil LOTR TÝM (22 b. – celkem 52 b.), když tentokrát pustil soupeřům pouhé 3 bodíky a do druhé poloviny soutěže si ponese slibný náskok 7 bodů. Prozatím jediný tým, který Lotrům dokáže vzdorovat, je další příjemné překvapení podzimu, DARK SIDE (15 b. – celkem 45 b.). Tentokrát to sice nebylo tak dobré, jako v minulém kole, ale stále hrají velmi dobře. Na třetí místo se nám již prokousal FABULAND (17 b. – celkem 40 b.). Po průšvihovém rozjezdu začíná nabírat na síle a jistě ještě neřekl poslední slovo. KROCANÍ HNĚV (11 b. – celkem 36 b.) se tedy posunul o jedno místo dolů a je tedy čtvrtý. Zatím Krocani hrají zhruba stejně ve všech kolech, jenže pokud chtějí pomýšlet na bednu, chtělo by to trošinku přidat. Velkým překvapením pak je fakt, že tabulku uzavírájí týmy, které jsme pasovaly na favority, pátí ANDÍLCI (5,5 b. – celkem 26,5 b.) a šestí PIVONI (4,5 b. – celkem 25,5 b.). Bodová propast se začíná zvětšovat, tak uvidíme, jak si s tímto faktem oba týmy v druhé polovině poradí.

A jdeme se podívat na statistiky kola. Hráčem večera se stal Michal Štěpánek (Lotr tým) s výborným průměrem 205,80 bodu, nejvyšším náhozem 219 bodů a pro tým dokázal vybojovat 5 bodů. Stějně aktivně si vedli také Dan Smeta (DARK SIDE) a Jana Irglová (Fabuland), která byla současně i nejlepší ženou s průměrem 184,40 bodu. Týmové statistiky ovládl nejvyšším náhozem 605 bodů a nejlepším celovečerním průměrem 554,60 bodu vedoucí LOTR TÝM.

Máme tedy za sebou první polovinu 3. ABL Xbowlingu ValMez. Tu druhou načneme čtvrtým kolem v úterý 22. října 2019, začátek v již tradičních 18:00 hodin. Díky za parádní bowlingový večer a těšíme se s Vámi brzy na viděnou.

výsledky

 

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz