Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Kyblíci 2.0 končí sezónu s trojciferným bodovým součtem

24. ročník 2023jaro 2023Praha/střední ČechyXbowling Strašnice9.liga5 hrací den

V pondělí svým pátým hracím dnem, tedy závěrečným, ukončila pouť jarní částí letošní 24. sezóny ABL 9. liga Strašnic.

Nejvíce bodů získali a po zásluze vítězí se 103, 5 body Kyblíci 2.0 a obrovským šestadvaceti bodovým náskokem na stříbrné Mojito Team. Bronz pak připadl nestorům JB Miramare 1807 B, kteří uzmuli svým soupeřům bodů 50, 5. Kyblíci 2.0 tak postupují pro podzimní pokračování soutěže do vyšší místní, tedy osmé ligy a šanci tam proklouznout mají i druzí Mojito Team, ovšem musí počkat na dohrání právě i této soutěže, aby si posléze porovnali konečný týmový průměr s družstvem skončivším na páté pozici. Ten s vyšším bude startovat v lize osmé, nižší průměr znamená liga nižší.

Zbytek startujících družstev se poklidu na novou sezónu může připravovat taktéž, když jako v jedné z mála nikdo z této již nikam níže nesestupuje, takže existenční starosti řešit nutné nebylo.

Po ukončení hracího dne všechna družstva převzala ocenění za své umístění v tabulce, stejně tak autoři nejvyšších i nejméně úspěšných počinků jednotlivých hracích dní, nadto byla vyhlášena i Nejlepší žena soutěže, jíž se stala Petra Vránová (Mojito team) díky průměru 132, 33 bodů, mužem byl její oddílový kolega Ondřej Šárovec s průměrem 168, 08 bodů a 19 bodů v kategorii Nejužitečnějšího hráče, získaných v duelech hráče proti hráči, zaručilo vítězství Marku Dohnalovi z družstva vítězného.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz