Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Krzysztof Wywrot a Jana Irglová Mistry regionu severní Morava

18.ročník 2017jaro 2017severní MoravaMistrovství regionu

Poprvé ve své krátké historii se konalo Mistrovství regionu severní Morava v herně Xbowling ValMez. V neděli 11. června 2017 se ve výborné atmosféře sešlo k bojům o tituly Mistra regionu ABL jednotlivců 27 mužů a 9 žen. Kromě bojů o pocty nejvyšší se hrálo i o postupy na Mistrovství republiky ABL do Chomutova. Celkem se tentokrát hrálo o 5 postupovýc h míst u mužů a postupová místa u žen.

S náročným celodenním programem se nejlépe vypořádal v mužích zástupce spřáteleného Polska Krzysztof Wywrot, který ve finále porazil domácího velkého bojovníka a bouřliváka, ovšem dnes s klidnou hlavou hrajícího Tomáše Helešice poté, co si v semifinále poradil s velkým favoritem Davidem Kleinem. Dvě velká překvapení, ale zcela zasloužená, v boji o mistrovský titul. Třetí příčka patří ; Davidu Kleinovi a čtvrté místo dalšímu polskému hráči Zygmuntu Kokurowskemu.

Ženám kraloval domácí valmezský trojlístek, Janča Irglová, Anička Stromšíková a Ivana Fojtíková. První dvě jmenované si ve finále nic nedarovali a o vítězství Jany Irglové rozhodly pouhé dva bodíky a dokázala tak, že i neporazitelný dvojlístek z NO NAME se dá porazit. Stříbro tedy patří Aničce Stromšíkové, na třetím místě skončila Ivana Fojtíková a na čtvrtém pak Katka Barčáková z Frýdku-Místku.

 

Gratulujeme vítězům a všem postupujícím na Mistrovství republiky ABL do Chomutova. Budeme Vám všem držet pěsti, ať Vám to tam padá.

Kdo postupuje na finále ČR do Chomutova najdete vy výsledcích :

MISTROVSTVÍ REGIONU MUŽI - výsledky kvalifikace + výsledky play-off + výsledky konečné  

MISTROVSTVÍ REGIONU ŽENY - výsledky konečné 

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz