Kryo Znojmo zaslouženě vévodí 7. lize Znojmo

25. ročník 2024jaro 2024střední & jižní MoravaZnojmo7.liga3.hrací den

Z 3. HD si odneslo dvaadvacet bodů z pětadvaceti možných a i díky tomu se odpoutalo do svých pronásledovatelů. Shodně 13,5 bodu ztrácí na vedoucí Kryo druhá Sqadra XY i třetí Gorillas, prvně jmenovaný celek drží stříbrný stupínek díky lepšímu skóre, pro třetí tým tabulky však bylo klíčové, že v posledním duelu kola Sqadru XY porazil 4:1, díky čemuž se na ni bodově dotáhl. S mírnou ztrátou následují pětatřicetibodoví Bachaři, kteří vybojovali dvě výhry a dvanáct bodů, nedařilo se Pupíkům, jimž pouhých šest získaných bodů přineslo pád z druhé až na předposlední příčku, avšak za druhou pozicí zaostávají jen o 6,5 bodu. Ani Dynamitům se moc nevedlo, byli jen o bod lepší, s pětadvaceti body pak uzavírají tabulku, ale šanci na lepší umístění stále mají.

Individuálním tabulkám vévodí stále Tomáš Brauner z vedoucího mančaftu, jenž si svůj průměr zlepšil na 182,20 bodů a z patnácti klání si odnesl třináct bodů. O nejvyšší nához se tentokrát postaral jeho spoluhráč Marcel Ingerle, který s 257 body neměl konkurenci.

Ilona Hájková z Gorillas drží průměr rovným 124 bodů, čímž sice o 0,5 bodu zaostává na Bachařkou Michaelou Honovou, jenže ta odehrála o šest zápasů méně. Prvně jmenovaná bowlerka pak svým barvám získala 4,5 bodu a její nejvyšší nához činil 159 bodů.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz