Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Kondoři vzlétli až k výšinám, prozatím tabulky

25. ročník 2024jaro 2024Praha/střední Čechy1.liga1.liga A2 hrací den

pondělí 4. března odehrála svůj druhý hrací den ABL na herně Xbowlingu Prosek Duo 1. liga Prahy & Středních Čech a sice její skupina A.

Na pro většinu z velké části neznámém středním sportovním mazacím modelu BANK 2M8 využili situace pánové léta kladoucí koule na dráhu rovinným způsobem, tedy Kondoři a vydobyli si krásných 26 bodů, čímž v celkovém součtu o bodíky dva přeskočili na vedoucí pozici po kole úvodním a herně Bowlingu Vojkov, BK Techniku A. Bronzové zůstávají Alter Ego, ovšem již na bramborový stupínek se druhým nejvyšším bodovým ziskem večera protlačilo BT Notaxo.

Všechna tato družstva jsou však ve velmi těsném kontaktu, takže pořadí po polovině soutěže směrem ke konečným výsledkům nastavilo zrcadlo jen skutečně decentně. Uvidíme, nakolik do pořadí promluví zastávka Prosecká druhá hned 8. dubna při 3. hracím dni a jaký mazací model bude přichystán na hráčky a hráče pro tentokráte.

Nejvyššího výkonu včera docílil 234 body Albert Jarovský (Kondoři) před Thomasem Robertsonem (BT Notaxo) i svým týmovým soukmenovcem Josefem Colonem se shodným počinkem 233 bodů. Ten je současně i Nejlepším hráčem průběžně díky průměru 204,36 bodů. Mezi ženami má 185,82 bodů na svém kontě Nela Capilová (Neva A) a tradiční sběratel soupeřových bodů Ondřej Michal (BK Technika A) jich letos uzmul již rovných 10 a je po zásluze hráčem Nejužitečnějším.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz