Kohumo potvrdilo v 9. lize Znojmo předpoklady

23. ročník 2022podzim 2022střední & jižní MoravaZnojmo9.liga5.hrací den

Čtyři výhry 4:1 a jedna porážka stejným poměrem, taková je bilance postupujícího mužstva ze závěrečného hracího dne. A protože nejbližšímu pronásledovateli Vémyslicím se vůbec nevedlo, vybojovaly jen osm bodů, což byl druhý nejnižší počet v 5. kole, mohlo Kohumo slavit, podzim završilo s 84 body. Vémyslice vinou špatného výkonu klesly o dvě pozice níž, na tu stříbrnou se katapultoval celek Bastards, jenž posbíral ještě o bod víc, než Kohumo, přesto za ním zaostal o propastných patnáct bodů a štěstí bude muset zkusit v baráži. Bronzový stupínek obsadili Dynamiti s 64,5 body, jenž za sebou o 1,5 bodu nechali zmíněné Vémyslice. Se ctí dohráli podzimní část Venezuela, která třeba mač s Kohumem prohrála jen o jedenáct bodů, i Okurka Ocean Team, jenž v souboji s Vémyslicemi nahrál velice slušný nához 505 bodů.

Tabulku jednotlivců ovládl s průměrem 153,69 bodů Tomáš Řeřucha z Bastards, hráči nad ním odehráli málo zápasů, nejužitečnějším bowlerem byl s osmnácti body Dynamit Jakub Vybíral a nejvyšší nához nahrál 187 body Miroslav Hloušek z Okurka Ocean Teamu.

Nejlepší průměr u žen, 143,31 bodů, si ze třinácti střetnutí odnesla Jůlie Pejchalová z Venezuely, její kamaráda a spoluhráčka v jednom Eliška Geryková obsadila díky 12,5 bodům zlatý stupeň v tabulce nejužitečnějších hráček, Julča byla o 1,5 bodu horší, a 173 body se postarala o nejvyšší nához.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz