• mail: info@bowlingweb.cz

Partneři

Kofola Team se v 2. HD 1. ligy v Žilině vyšplhal na první místo

Historie22. ročník 2021podzim 2021severní MoravaŽilina1.liga2.hrací den

Při úplňku 21.9.2021 jsme byly svědky druhého kola nejvyšší ligy v Žilině. KPI vedlo po prvním kole tabulku pře týmem Koľko Kolkov a Kofola Teamem. A čekali se velké souboje mezi těmito mužstvy.

Dnes se nejlepším týmem kola stal Kofola Team, který skočil ze třetího místa, co čela tabulky. Pomohlo ji k tomu 17,5 bodu, které získali v tomto hracím dnu. Celkový počet bodů prvního v tabulce je 33,5 bodu. Na druhé místo sestoupil tým KPI, kterému se dnes povedlo získat 15 bodů. Na prvního v pořadí ztrácí pouze o jeden bod. Třetí místo patří týmu Koľko Kolkov z 30 body. Nejvyšší nához hracího dne v hodnotě 639 si připsal tým Bowling Academy.

Králem dnešního hracího dne se stal Richard Ostertag. Dnes porazil všechny soupeře, kteří proti němu nastoupili, a získal pro svůj tým 5 bodů a stal se i nejlepším hráčem hracího dne s průměrem 194. Nejvyšší nához si dne připsal Jozef Václavek náhozem 236. Mezi ženami dnes kralovala Romana Repkovská. Po dnešním hracím dnu vede tabulku mezi ženami s průměrem 156,67. Byla dnes i nejlepší hráčkou a majitelkou nejvyššího náhozu žen s hodnotou 192.

Všem hráčům děkuji za příjemný den. Další hrací kolo se v Bowling Academy Žilina odehraje v úterý 5.10.2021 v 18:30 hodin.