Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Killer Shot si bere od Matrixu zpět vedení v 1. lize A

25. ročník 2024jaro 2024střední & jižní Morava1.liga1.liga A3.hrací den

Ve čtvrtek 11. dubna 2024 se v Bowlandu Olomouc odehrál již třetí hrací den 1. ligy A střední & jižní Moravy a do finálových nadstavbových skupin už zbývá odehrát pouze poslední večer. A bude to ještě hodně zajímavé, protože na rozdíl od brněnské skupiny tady ještě žádný tým nemá 100% jistotu postupu.

Nejlépe je na tom vítěz tohoto večera Killer Shot (22 b. – celkem 58,5 b.), když toto kolo ovládl zcela bezpečně a vrátil se zpět do čela tabulky. Samozřejmě, že teorie nepostupu existuje, ale jen v různých matematický spíš nerovnicích než rovnicích. Dál už opravdu nemůžeme napsat o nějakých šancích postupu v procentech, protože o zbylá tři místa (za předpokladu prvního místa Killer Shotu) se perou čtyři týmy a jsou srovnány do 7 bodů. Shodně jsou na tom Matrix (11 b. – celkem 48 b.) a Bowling Darts Rubin 3 (13 b. – celkem 48 b.), kteří se bodově dělí o druhé místo, ale díky lepšímu skóre je výše postavený Matrix. Velkou a příjemnou štikou skupiny jsou stále Shadows (14 b. – celkem 43 b.), když po vítězství v minulém večeru byli tentokrát třetí a posunuli se aktuálně na postupové čtvrté místo. Dalším ve hře (a asi posledním) je pátý CarCiton-Limit (12 b. – celkem 41 b.) a bude to opravdu ještě pořádné drama.

Konečně se nám probral šestý SK CNC Produkt B (18 b. – celkem 34 b.), ale obáváme se, že po dvou zpackaných hracích dnech je toto druhé místo večera již jen labutí písní. Hrát je ale stále o co, protože bonusové body budou hodně důležité v obou skupinách. Jak o Titul, tak i o Udržení. Proto ještě čekám vzepření se osudu sedmých Sedláků (7 b. – celkem 32,5 b.) i osmých Pinheads (3 b. – celkem 15 b.).

A závěrem se podíváme na statistiky 3. HD. Hráč večera: Honza Tříska (průměr 232,40 bodu). Hráčka večera: Eva Štefková (průměr 188,