Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Killer Shot byl týmem večera i v 3. HD 1. ligy A (střed)

21.ročník 2020podzim 2020střední & jižní Morava1.liga1.liga A (střed)3.hrací den

 

Ve čtvrtek 8. října 2020 jsme v Bowlandu Olomouc, ještě před nuceným uzavřením bowlingových center, stačili odehrát ABL double, 2. ligu A a 1. ligu A. Po reportu z 2. ligy A si zrekapitulujeme také 1. liga A (střed) střední & jižní Moravy a její třetí hrací den.

Týmem kola se stal opět Killer Shot (26 b. – celkem 85,5 b.), který má asi slabost pro Sedláky, protože žádný jiný celek Killery nedokáže porazit. Pardon, v tomto kole si naše skvělé mlaďochy dovolil porazit ještě CarCiton. Ale teď vážně. Skvělá hra, skvělé výsledky, tak má prostě vypadat ten správný bowling. Nezbývá nic jiného, než smeknout. Tabulka nám doznala výrazných korektur a v podstatě se zformovala do předligových prognóz. Na druhém místě je již nyní CarCiton-Limit (24 b. – celkem 64 b.) a na třetím Matrix (23 b. – celkem 61 b.). Oba týmy proletěly jako komety kolem SK CNC Produkt B (12,5 b. – celkem 56 b.), který nedokázal navázat na své první dva večery a o poslední, čtvrté, postupové místo do skupiny o Titul bude ještě tvrdě bojovat. Ano, k dobru má slušný náskok 10 bodů, ale znáte to, v bowlingu nemáte nikdy nic jisté.

Týmem, který může CNC ze čtvrté pozice ještě sesadit, jsou pátí Valaši (15 b. – celkem 46 b.). Tomuto mančaftu se to podařilo již 2x za sebou, takže má velkou motivaci se prosadit i potřetí. Na šesté místo se posunul BK Opava (16 b. – celkem 41,5 b.) a kolo od kola získává více bodů v každém večeru. Na sedmé místo klesli Sedláci (8 b. – celkem 34 b.) a jediný skalp, který si připsali, byl právě lídra tabulky. Zlepšenou formu předvedl BO Litovel (15,5 b. – celkem 32 b.), když získal skoro stejný počet bodů jako za první dva večery. Osmé místo ještě nemusí tedy být konečné. Nezapomeňme, že se hraje také o bonusové body, které v nadstavbových skupinách již mnohokrát měly cenu zlatat v podobě titulu či záchrany.

A můžeme se podívat na statistiky kola. Hráči večera se stali Honza Tříska (Killer Shot) s průměrem 212,75 bodu a Jana Lébrová (CarCiton-Limit) s průměrem 186,57 bodu a ziskem 6 bodů pro svůj tým. O nejvyšší nához 247 bodů se podělili hráči Killer Shot, Tadeáš Salaquarda a Matěj Vojkovský. Týmové statistiky ovládl opět Killer Shot díky nejvyššímu náhozu 688 bodů a nejlepšímu celovečernímu průměru 598,00 bodu.

Z třetího hracího dne je to vše. Ke čtvrtému kolu by se 1. liga A (střed) měla sejít v Bowlandu Olomouc ve čtvrtek 29. října 2020, začátek opět v 17:30 hodin. Věříme, že se do té doby situace zlepší a bowlingová centra budou opět otevřena. Pokud ne, budeme hledat náhradní termín. Nepředbíhejme tedy a sledujte prosím pozorně náš ABLweb a facebook, kde budeme přinášet aktuální vývoj situace. Díky za krásný večer s bowlingem a těšíme se s Vámi brzy na viděnou.

výsledky

 

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz