Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Kemenangan je na severní Moravě na čele.

Historie14.ročník 2013jaro 2013severní Morava1.liga1.liga Titul1.hraci den

Tak nám začali boje o titul a začneme, obhájce titulu Bowling Růžový Pahorek, který neměl svůj den a prohospodařil bonusové body, a je po prvním dnu na sedmém místě s 15body a sen o obhajobě se mu hodně vzdálil.

Další  favorité zahráli podle očekávaní a získali shodně 23 bodů a když přičteme bonusové body mají Římská legie 30 bodů  a  SK CNC Produkt B 28 bodů a jsou zatím na druhém a třetím místě a z největší pravděpodobnosti budou o titul bojovat s Kemenanganem, který letos do bojů o titul postoupil  z poslední možné pozice. Jenže  první hrací den ukázal soupeřům, že sním stále musí počítat a kromě první hry, kterou prohrál nedal soupeřům šanci  a s průměrem 610 a 1 bonusovým  nasbíral 32 bodu  a je zatím na čele. Na čtvrtém místě je zatím AWT Team z 20 body a za ním je to již rozdíl jen  pár bodíku tak že musí opravdu druhý den zahrát perfektně,  pokud chtějí pomýšlet na bednu, ale jak všichni víme v bowlingu je možné vše.

No něco málo ze statistik. Největší průměr měl Filip Křížka 218,5 bodů a jako jediný se zapsal i do VIB Gold Klubu  z 259 body.  Do VIB Silver Klubu bylo 12 zápisu. Mezi ženami včera řadila hráčka vedoucího  Kemenangan  Jana Pindurová druhou nejvyšší hrou  248 bodů a celodenní průměr  necelých 194 bodů. Nejúspěšnější pro své družstvo byl Rosťa Kala který nepoznal porážku. Za zmínku ještě stojí že družstva nahrála 10x výkon  větší jak 600 nejvíce vedoucí Kemenangan  673 .  Příště nás čeká krátké mazáni, tak uvidíme jak se s tím hráči vyrovnají a co to udělá s tabulkou.  Z bowlingovým pozdravem AŤ TO PADÁ se louči RK. 

výsledky

 

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz