Kartep vstoupil do nové sezony ABL vítězně!

Historie20.ročník 2019podzim 2019střední & jižní MoravaXbowling Tišnov4.liga1.hrací den

V pondělí na našem centru Xbowling Tišnov odstartoval další pomyslný maraton turnajů Amatérské Bowlingové Ligy, když byl odehrán první turnaj podzimní části 20. ročníku ABL. Této ctěné výsady se tentokrát dostalo 4. ABL Tišnov, která tak zahájila celou podzimní sezonu. Vítězství prvního turnaje okusil Kartep, který tak nevkročil do soutěže vůbec špatně.

4. ABL Tišnov je soutěž, kterou odhadujeme na jednu z těch těžších, které se v Tišnově budou tuto sezonu hrát, protože týmy ze soutěže už nějaký ten pátek známe, a tak tušíme, že každé kolo bude o vítězství HD usilovat někdo jiný.

Hned první kolo si ukousl vítězství Kartep (20 b.). Druhé místo drží Arizonská Obroda (13 b.). Stejný bodový zisk mají Šamani (13 b.), ale mají nižší skóre. Pacienti (12 b.) mají prozatím nárok na 4. místo. Páté místo patří Kominíkům (10 b.) a šesté místo tentokrát obsadil Kadla Team (7 b.).

Hráčem kola byl Jarda Kolařík (Arizonská Obroda), který zahrál parádní průměr 196,60. Jarda a Petr Hrazdíra (Pacienti) zahráli shodně nejvyšší nához kola 235. Dámy jako kdyby tentokrát držely všechny při sobě, a tak se umístily všechny pospolu na chvostu průměrové tabulky. Nicméně nejlépe ze tří zúčastněných dam zahrála Míša Škopíková (Kadla Team). Co se užitečnosti jednotlivých hráčů týče, tak hned 7 hráčů získalo po 4 bodech. Kteří to byli, to se dočtete ve výsledcích kola. Nejvyšší týmový průměr 463,60 zahrál Kartep. O nejvyšší nához 557 se postarali Pacienti.

První kolo 4. ABL Tišnov je za námi. Druhé kolo je naplánováno na 23. září v 18:30. Budeme se na Vás těšit!