Karel o 1,5 bodu v čele 2. ligy B.

Historie20.ročník 2019podzim 2019Praha/střední Čechy2.liga2.liga B3 hrací den

Třetí hrací den pražské 2. ligy B se konal v úterý v Kladně na bowlingu Poldi a nejvíce se dařilo Pražským šunkám, které nasbíraly 25 bodů a s celkem 66,5 body poskočily ze čtvrtého místa na druhé. Na prvním místě je vyrovnaně hrající tým Karel (68 b), jehož zisk v tomto kole byl 23 bodů. Bronzovou příčku stále drží CZK (65 b).  Nejlepším hráčem kola byl Petr Kopička z Tullamore Dew, který jako jediný dosáhl průměru přes 200 bodů (ø 203,43) a také předvedl nejvyšší nához mezi jednotlivci - 248 bodů, a to dokonce dvakrát. Mezi ženami byla průměrově nejlepší Šárka Machytková z Pražských šunek - ø 177,43 bodů a její oddílová kolegyně Vlasta Eidernová zase hráčkou nejproduktivnější, když porazila všechny své soupeře a týmu přinesla 7 bodů. Nejvyšší týmový nához 637 bodů zaznamenal Bowling plus.

Čtvrté kolo 26.11. na Ovčíně rozhodne nejen o vítězi a zároveň přímo postupujícím do 1. ligy, ale i o týmu sestupujícím do 3. ligy.