Kadla Team vyhrál druhé kolo 5. ABL Tišnov

Historie21.ročník 2020jaro 2020střední & jižní MoravaXbowling Tišnov5.liga2.hrací den

Ještě před tím, než bylo naše bowlingové centrum Xbowling Tišnov uzavřeno z důvodu nařízení vlády ČR, tak bylo odehráno druhé kolo 5. ABL Tišnov. A jak jsme zmiňovali v posledním článku této ligy, tak i tentokrát jsme byli svědky dalšího vítězství Kadla Teamu v 5. lize. Kadla Team tak stále drží první místo této soutěže.

Tabulka 5. ABL Tišnov je na tom následovně: 1. místo Kadla Team (37 b.). 2. místo Šviháci (31 b.). 3. místo EMILY (28 b.). 4. místo ATD… (22 b.). 5. místo REBEL (21 b.) a 6. místo Odpadlé Lamy (11 b.). Tabulka týmů je zajímavě rozdělena.

Nejlepším hráčem kola byl David Zeman (Kadla Team) s průměrem 176,80 a nejvyšším náhozem kola 223. Nejužitečnější hráči získali pro své týmy 4 body a bylo jich hned několik. Všechny hráče najdete v celkových výsledcích. Kadla Team se postaral i o nejvyšší nához 557 a nejvyšší průměr kola 498,60.

Vzhledem k situaci, která plánuje v celé ČR, aktuálně nejsme schopni říct, kdy bude odehrané další kolo ABL. Věříme, že se situace co nejdříve uklidní a zase se všichni potkáme na našem centru Xbowling Tišnov.

Přejeme Všem pevné zdraví a budeme se na Vás zase těšit!