Jožínek z Fandů i nadále drancují 7. ligu Brno

Historie20.ročník 2019jaro 2019střední & jižní MoravaBrno7.liga2.hrací den

Poslední skupinou, která měla v Bowlingu Brno v úterý 19. března svůj 2. hrací den, byla 7. liga. A je to jediná skupina ABL, kde se nám vůbec nezměnilo pořadí po úvodním večeru, jen se měnily body jednotlivých mančaftů. V čele tabulky je i nadále suverén 7. ligy, JOŽÍNEK Z FANDŮ (20 b. – celkem 41 b.), který ještě neprohrál jediný zápas a mílovými kroky míří za vítězstvím ve skupině.

Druhý SPEKTAKULÁÁÁR (12 b. – celkem 31 b.) nabral na lídra bodovou ztrátu a ba co víc, nebezpečně se k němu přiblížili třetí KLOFANI (14 b. – celkem 26 b.), kteří byli druhým nejlepším týmem kola. Přesto je i tady slušná pětibodová mezera, hovořící ve prospěch prvně jmenovaného týmu. O bednu bude chtít jistě ještě bojovat také MEX (13 b. – celkem 23 b.), který je nyní na čtvrtém místě. Závěr tabulky tvoří páté BÉBÉČKO (6 b. – celkem 16 b.), ke kterému se přiblížil šestý GOGO TÝM (10 b. – celkem 13 b.). Tato družstva si to zřejmě rozdají ve finálovém kole o Černého Petra soutěže.

A jakpak vypadali statistiky kola? Jasně nejlepším hráčem večera byl Michal Kofroň (Jožínek z Fandů) s průměrem 183,40 bodu, nejvyšším náhozem 236 bodů a k tomu vybojoval pro tým plný počet 5 bodů. Mezi ženami zahrála nejlepší průměr 138,00 bodu Lucka Chládková (Bébéčko). Co se týče nejlepší týmové hry, tak tu předvedl MEX a měl hodnotu 538 bodů.

Z druhého hracího dne 7. ligy je to vše. K finálovému třetímu kolu se v Bowlingu Brno sejdeme v úterý 16. dubna 2019, začátek v tradičních 18:00 hodin.