Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Jednoznačný triumf Zabijáků v 6. ABL Brno

22. ročník 2021podzim 2021střední & jižní MoravaBrno6.liga7.hrací den

V neděli 12.12. se na našem centru Bowling Darts Rubín konal poslední HD hned dvou soutěží. Jako první se nám představila 6.ABL Brna. Poslední HD vyhrál tým Pohonné Hmoty se ziskem 18,5 bodů. V týmových statistikách kraloval tým Zabijáci s nejvyšším náhozem 547 bodů a nejlepším průměrem 459,33 bodů.

V posledním HD se nejlepším hráčem stal Jirka Pryček s průměrem 175,50 bodů. Nejlepší hráčkou se stala Lenka Kadlčíková s průměrem 141,67 bodů. Nejvyšší nához nám předvedl Vašek Kovařík a to krásných 213 bodů. Podíváme se, jak nám dopadla celková tabulka, kde se sváděl boj o druhé až čtvrté místo.

Jasným vítězem se stal tým Zabijáci se ziskem 144 bodů a mohou slavit postup do 5.ABL Brna. Na druhém místě nakonec skončil tým Pohonné Hmoty se ziskem 98 bodů. Bronzovou příčku nakonec vyválčil tým Bručouni se ziskem 92,5 bodů. Poslední místo nakonec obsadil tým Legionáři se ziskem 85,5 bodů, ale zde je nutné zmínit, že to pro tento tým byla nejlepší sezóna a posíláme velkou gratulaci.

Dostáváme se k hráčským statistikám a zde nám titul nejlepšího hráče skupiny získal Jirka Pryček s průměrem 169,52 bodů a musíme zmínit, že to bylo o 4 kuželky. Hráčkou skupiny se stala Lenka Kadlčíková s průměrem 139,89 bodů. Nejvyšší nához celého ročníku předvedl Jirka Pryček a hodnota náhozu byla 222 bodů a aby toho nebylo málo tak Jirka sebral cenu i za nejužitečnějšího hráče se ziskem 30,5 bodů.

Hotovo, dobojováno, 6. liga Brna zná své vítěze a poražené. Podzimní část ABL však ještě nekončí. Své pokračování by měla mít v lednu 2022, kdy by se mělo v Xbowling Tišnov uskutečnit Mistrovství regionu střední a jižní Moravy a následně také v Bowlingzone Pardubice MČR ABL. Jak to doopravdy bude, to ukážou, díky Covidu, až následující týdny. Závěrem děkujeme všem týmům a hráčům za parádní bowlingové večery a těšíme se brzy na viděnou. Sledujte prosím naše webové stránky a FB, budeme vás o nových nařízeních informovat.

výsledky

Váš Bowling Darts Rubín

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz