Jdou Šavlozubé kuželky za vítězstvím?

Historie19.ročník 2018podzim 2018střední & jižní MoravaXbowling Tišnov4.liga5.hrací den

4. ABL Tišnov má odehraný předposlední hrací večer. 13. listopadu se týmy sešly na centru Xbowling Tišnov, aby se pokusily rozseknout vyrovnanou tabulku. Ovšem díky neskutečně vyrovnaným výkonům, se bude o konečném pořadí rozhodovat opravdu až v posledním HD. Vítězem pátého kola se stal tým Šavlozubé kuželky, který uhrál 16 bodů.

Tabulku vedou Šavlozubé kuželky, které, pokud nenastane nějaká závažná situace, mají největší pravděpodobnost na vítězství soutěže. Na druhém až čtvrtém místě jsou Pacienti, Arizonská Obroda a Šamani. Mezi těmito týmy je pouhý jednobodový rozdíl. Na chvostu tabulky jsou Kadla Team a Doubravník, kteří na střed tabulky ztrácí pouhé dva vyhrané zápasy, a jak všichni víme, i tyhle týmy umí vyhrávat HD. Takže poslední večer jsou očekávány opravdu zajímavé zápasy.

Nejlepším hráčem kola byl Jarda Kolařík (Arizonská Obroda), který zahrál průměr 197,00 a nejvyšší nához kola 258. Nejlepší hráčkou byla opět Alice Handlová (Kadla Team), která zahrála průměr 148,80. Nejužitečnější hráči byli dva. Byli to Petr Havlát (Pacienti) a Petr Procházka (Doubravník). Oba uhráli 5 bodů. Týmově se nejlépe dařilo Šavlozbubým kuželkám s průměrem 504,80 a náhozem 563.

Předposlední 5. kolo 4. ABL Tišnov je za námi. Do posledního kola se podíváme 27. listopadu18:30 na centru Xbowling Tišnov. Bude to finálový večer, takže počítejte s tím, že bude o chvíli delší. Budeme se na Vás těšit