Jdem to zkusit zaslouženě postupuje do 2. ligy

Historie21.ročník 2020jaro 2020střední & jižní MoravaXbowling Tišnov3.liga6.hrací den

Po velmi dlouhé jarní části, byla 3. ABL Tišnov první ligou, která tuto sezónu úspěšně dokončila. Jednoznačně s velkým náskokem vyhrál hrací den tým Jdem to zkusit a potvrdil tak roli favorita a vrací se tak zpět do druhé ligy. Gratulujeme!

Jak jsme již zmínili vítězem 3. ABL Tišnov se stal tým Jdem to zkusit (101,5 b.). Druhé místo si zajistil tým Score King (85,5 b.), který si finálový večer předehrál, a tak mohli průběh večera sledovat online z dovolené. O třetí místo byl až dokonce velký boj, a nakonec jej zaslouženě získal tým Weapon X (75,5 b.). Tím smutným týmem jedno místo pod bednou se stal tým Arizonská Obroda (70,5 b.), je z toho tedy 4. příčka. Páté místo zaujal tým Šavlozubé kuželky (63,5 b.) a posledním týmem se stal Doubravník (53,5 b.).

Vrhneme se na jednotlivce. K tomu, aby se hráč stal nejlepším musel odehrát minimálně 12 her. Nejlepší průměr zaznamenal Tomáš Kvapil (Jdem to zkusit) s průměrem 196,60. Ten však odehrál pouze 5 her, a tak ocenění nejlepší hráč 3. ligy převzal jeho týmový spoluhráč Lukáš Benáček s průměrem 185,82. Nejlepší ženou se stala jediná hrající žena Renáta K.V. (Arizonská Obroda) s průměrem 143,10. O nejužitečnějšího hráče se vedl velký boj, protože první 4 hráči mají mezi sebou rozdíl pouze 1,5 bodu. Vítězem se nakonec stal Miloš Otiepka (Score King) s 20 body. Nejvyšší týmový průměr zaznamenal vítěz soutěže Jdem to zkusit s průměrem 513.87. Nejvyšší nához ligy se povedl týmy Score King a to 634.

Jarní část je za námi a už pomalu vyhlížíme tu podzimní. Přejeme vám pohodové prázdniny a doufáme, že se na podzim zase potkáme na našem bowlingovém centru. Budeme se na Vás těšit.