Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Jarní sezóna 21. ročníku ABL je tady

21.ročník 2020jaro 2020aktualityPředstartovní INFO

Vážení přátelé. Ještě máme v čerstvé paměti MČR ABL v Pardubicích, ale čas nezastavíme. ABL jede dál a již zítra, tj. v pondělí 27. ledna 2020, startuje v třech centrech jarní část 21. ročníku ABL.

Na ABLweb pomalu a jistě doplňujeme skupiny a termíny hracích dnů. Jakmile organizátoři jednotlivých skupin pošlou složení a termíny, tak je po zpracování najdete zde na webu - v pravém menu složení skupin a termíny pak v kalendáři.

Pokud byste chtěli přihlásit nové družstvo tak není problém. Stačí vyplnit přihlášku na ABLwebu - klikněte ZDE - vybrat některé z našich partnerských center kde se ABL hraje a následně Vás budeme informovat o možnosti přijetí do soutěže. Přihlásit se můžete do zahájení dané ligy, takže v mnoha případech až do konce února.

Ještě tady máme dvě důležité informace.

1. Hrajeme Amatérskou Bowlingovou Ligu a oficiální stránky této soutěže jsou www.ablweb.cz.

Webové stránky Bowlingová Liga (www.bowlingovaliga.cz) slouží pouze k výsledkům a statistikám. Na tyto stránky se nevkládají žádné informace, aktuality, propozice a vše, co je spojené s organizací ABL. Na těchto stránkách mohou být připravené skupiny dokonce až v den konání 1. HD. Máme vždy před začátkem soutěže spoustu hovorů s dotazem, že nikde není rozpis hracích dnů. Je. Na ABLwebu.

2. Hostování hráče. I nadále platí možnost hostování hráče. Nejlepší bude, když Vám tady zkopírujeme výtah z Propozic:

Od podzimní části 2012 se zavádí možnost hráče hostovat v jiném družstvu ABL. Každý hráč může hostovat za jiné družstvo pouze 1x za sezónu a pouze z nižší do vyšší ligy. Pokud bude první start hráče v dané sezóně hostování, počítá se mu jako "domovské" družstvo to, v kterém hráč odehrál předchozí sezónu ABL (ne družstvo, v kterém případně hostoval). V případě přestupu hráče platí základní pravidlo o hostování v sezóně.

Hráč, který již hostoval v základní části ABL, nemůže hostovat v Baráži družstev a na samotném MČR ABL družstev. Prosíme organizátory a kapitány týmů, aby tuto informaci měli stále „na očích“.

V tuto chvíli je to vše a my Vám všem přejeme naše bowlingové „Ať to padá“.

Váš ABL Team

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz