Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Ing. Bowl Třinec to dokázal

20.ročník 2019podzim 2019severní MoravaTřinec4.liga5.hrací den

K poslednímu pátému hracímu dnu čtvrté třinecké ligy se dostavili všichni na čas a po krátkém hecovacím tréninku, v kterém si to už některé družstva rozdali ústně, došlo na ostré boje. Nejlepší byl v tomto dnu s pěti výhrami PAT (20 b. – celkem 70 b.) který hrál bez zábran, protože už měl bronzový pohár jisty po čtvrtém dnu. S jedinou porážkou o skóre na druhé pozici skončil Ing. Bowl (20 b. – celkem 88 b.), což nikterak Ingaki nemrzelo, protože dvaceti bodový zisk stačil na smazání 1.5 bodového manka na Zbujniky a v konečném účtování z toho byl postup do 3. ligy s téměř s desetibodovým náskokem. Z třetího místa se mohli radovat Bronzoví sršní (14 b. – celkem 45,5 b.), ale neradovali se a ani jejich nejúspěšnější den jim nepomohl od sestupu z pátého fleku. Svou sestupovou větev si už vlastně podřezali ve druhém a třetím dni kde shodně nastřádali pouhých pět bodů. Až čtvrtý skončil postupový favorit Zbojnici (9 b. – celkem 78,5 b.) na jeho špatném výkonu se výrazně podepsala neúčast kapitána týmu a tak nakonec celkově brali pěknou stříbrnou pozici. MýVali (8 b. – celkem 50,5 b.) na pátém, mají výkonnostní pokles z důvodu přechodu nejmladší členky z roviny na točení, takže potvora brambora je nakonec záchrana před sestupem a pro Valíčkovic klan znamená setrvání v této lize úspěch. Bez jediné výhry skončilo Werktrio (4 b. – celkem 42,5 b.) poslední v celku taktéž a po páté sezoně vracejí zpět do páté ligy.

Máme tady statistiky, v užitečnosti nikdo nezískal pět bodů a čtyři urvala šestice Roman Olšový Bronzoví sršni, duo PAT Tomáš plus Jan Kajzarovi a trojka Ing. Bowlu Ríša Malenda, Roman Milerski a Petr Bittala ten taky zahrál nejvyšší nához kola 224. Hvězdy večera se stali Jan Artur Kajzar s průměrem 194,6 a Beata Valíčkova dala 149,0. Tento pár získal prvenství i po pěti hracích dnech. Honza zahrál průměr 174,24 a Beata 154,84. Nejužitečnější byla dvojka se ziskem 19 bodů - Honza Kajzar a Petr Bittala. V družstvech dnes ukoulel nejvyšší nához 542 bodů Ing. Bowl a celkový 584 bodů taky svedli Ingáci.

Liga vám skončila, ale nezapomeňte, že 6. a 8. ledna 2020 se hraje Open Mistrovství Třince a přihlásit se můžete na www.obsazovačky.cz. Děkuji Vám za skvělou atmosféru při ligových bojích a dovolte, abych Vám popřál krásné a pohodové Vánoce a vše nej do do roku 2020. V lednu na viděnou!

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz