• mail: info@bowlingweb.cz

Partneři

Hujeři s přehledem a zaslouženě postupují do 6. ligy

Historie19.ročník 2018podzim 2018střední & jižní MoravaBlansko7.liga3.hrací den

Závěrečným 3. HD zakončila 7. ligaBowlingu Blansko ve středu 14.11.2018 svou podzimní část ABL. Žádné překvapení se nám tentokrát nekonalo, všechny týmy zůstaly na svých místech po 2. HD a ani očekávaný boj o 3. místo se nakonec nekonal. Nicméně to neubírá na dramatičnosti soutěže, jen si prostě každý tým své pracně vybojované místečko udržel. Především klobouček před výkony vítězného týmu. HUJEŘI (21 b. – celkem 61 b.) i v závěrečném kole potvrdili svou nadvládu, během celé podzimní části prohráli pouze jeden zápas a tak je jejich vítězství v 7. lize naprosto zasloužené a na jaře se týmy 6. ligy již mohou začít bát. Druhé místo získalo družstvo 2 MG (16 b. – celkem 47,5 b.), které rovněž hrálo velmi dobře, jen mělo prostě smůlu, že narazilo na Hujery. Velký boj měl být o třetí místo a velmi dobře se na něj připravil tým TAXITONALI !!! (13 b. – celkem 39 b.), který si bednu vybojoval poctivým a pravidelným sbíráním bodů. Čtvrtí skončili ŽABAŘI (6 b. – celkem 31 b.), kterým závěrečný večer nevyšel podle představ, ale nakonec ustáli útok pátého družstva tabulky, kterým byl tým MAJAMI (11 b. – celkem 29,5 b.). Ten doplatil na svou absenci v minulém kole. Škoda, boj o bednu mohl být daleko dramatičtější. Tabulku nám pak zkompletovaly šesté VAJCKORNCOURY (8 b. – celkem 17 b.), pro které byli soupeři bohužel nad jejich síly.

Jdeme na statistiky. Hráčem kola se stal s výborným průměrem 197,80 bodu a super náhozem 256 bodů Dušan Malíček (TaxiToNali). Tento výkon s visačkou VIB Gold Clubu je i celkově nejvyšším náhozem skupiny. Mezi ženami kralovala Lucka Hrazdírová (Hujeři) s průměrem 163,60 bodu. Co se týče užitečnosti, tak 5 bodů získal s Dušanem také Petr Hrazdíra (Hujeři). A tito tři výše jmenovaní hráči ovládli i celkové statistiky. Hráčem 7. ligy je s průměrem 192,10 bodu Dušan Malíček, nejlepší hráčkou Lucka Hrazdírová s průměrem 157,87 bodu a celkem 14 bodů vyválčil pro svůj tým Petr Hrazdíra. Co se týče nejlepší týmové hry, tak tu urvali TAXITONALI !!! v závěrečném kole výkonem 555 bodů.

Dobojováno jest. Podzimní část 7. ligy Blansko zná své vítěze i poražené, má svého bowlingového krále a bowlingovou královnu a nám tedy zbývá nakonec poděkovat všem zúčastněným týmům a hráčům za krásné bowlingové večery. Takže v jarní části již 20. ročníku ABL v Bowlingu Blansko zase na viděnou.