• mail: info@bowlingweb.cz

Partneři

HORNETS vítězí a slaví postup

24. ročník 2023jaro 2023Praha/střední Čechy2.liga2.liga D4 hrací den

V úterý zavítala pražská 2. liga skupina D do Záběhlic, kde se odehrálo poslední jarní kolo ABL. O první místo se bojovalo až v úplně posledním zápase. HORNETS i Handball Team mohli tuto ligu vyhrát. Nakonec tento zápas zvládli lépe „sršáni" a zvítězili v této skupině. Výhra znamená automaticky i postup do první ligy, která bude startovat v září. HORNETS uhráli 99 bodů a měli průměr 548,39 bodů. V tomto týmu hrál i nejlepší hráč skupiny Jirka Bleša, který měl na jaře průměr 208,19 bodů. Již zmíněný Handball Team bral stříbrnou příčku (95 bodů, průměr 535,79 bodů). Třetí místo vybojovaly Pražské Šunky (83,5 bodů, průměr 509,39 bodů). Nejlepší ženou byla Vlastička Eidernová, která zahrála průměr 171,19 bodů.