Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Holubník urval vítězství v 3. HD v 3. ABL Brno

22. ročník 2021podzim 2021střední & jižní MoravaBrno3.liga3.hrací den

Na centrum Bowling Darts Rubín se v pondělí 11.10. odehrál 3.HD ve 3.ABL Brno. Pomalu a jistě se tak blížíme do poloviny soutěže. Vítězem hracího kola se stal tým Holubník, který do své kasičky připsal 20 bodů. V týmových statistikách nám nejlepší průměr předvedl tým Válečci a to krásných 536,17 bodů. Nejvyšší nához předvedl Maxim Turbulenc, když hned v první hře překonal hranici šestistovky a to přesně 606 bodů.

V čele soutěže máme stále tým Válečci se ziskem 50 bodů. Na druhém místě máme Holubník se ziskem 45 bodů. Třetí pozici zatím drží Kanci se ziskem 33 bodů. Na čtvrté místo spadl i díky volnému hracímu kolu tým BC Devils se ziskem 28 bodů a páté místo zatím patří týmů Maxim Turbulenc se ziskem 14 bodů, a i tento tým už má volné hrací kolo za sebou. Uvidíme, jak se nám tabulka bude dále vyvíjet.

Nejlepším hráčem kola se stal Vašek Salášek s krásným průměrem 190,17 bodů a jistě ho tento výkon nakopne do dalších bojů ve skupině. Nejlepší hráčkou se stala Markéta Gabrhelová s průměrem 173,83 bodů. Nejvyšší nához nám předvedl Pepa Kozumplík, který v poslední hře dokázal hodit 233 bodů. Nejvíce bodů pro svůj tým přinesl Mira Dufek a Roman Čulák, oba shodně přinesli pro své týmy 5 bodů. Velká gratulace všem a díky za skvělý bowlingový večer.

Uvidíme se v pondělí 25.10., kdy je naplánován 4. HD a volno si tentokrát vybere tým Holubník.

výsledky

Tým Bowling Darts Rubín

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz