Hit&Miss zabral a oddálil korunovaci FF Teamu

24. ročník 2023podzim 2023severní MoravaXbowling ValMez6.liga5.hrací den

Xbowlingu ValMez jsou uzavřené přeposlední hrací dny podzimní části ABL. Ve středu 22. listopadu 2023 pak dorazila před finálovou bránu i 6. liga. A co nám říkala tabulka? Že velký favorit postupu FF Team kolo od kola navyšuje náskok v čele tabulky a jde si jasně za svým cílem, za postupem do 5. ligy.

Jenže bez boje se nechce vzdát Hit&Miss (20 b. – celkem 72 b.), nahrál v tomto kole nejvíce bodů, nějaké stáhl na vedoucí tým a ještě tak není definitivně rozhodnuto o vítězi 6. ligy. Své polénko do ohně si přidal i For Fun (17 b. – celkem 67 b.), kterému to již zřejmě na atak prvního místa stačit nebude, ale stále je ve hře o druhé místo, místo barážové. Až třetí skončil tentokrát FF Team (16 b. – celkem 16 b.), ovšem náskok 10,5 bodu před posledním HD je více než luxusní.

Velký boj se nám svádí také o čtvrté místo. Pátí Stormers (12 b. – celkem 51,5 b.) sice prohráli první dva zápasy poměrem 1:4, ale pak se nastartovali, získali ve třech zápasech 10 bodů a vyšlápli si i na Hit&Miss. Ogaři (10 b. – celkem 52 b.) bohužel nenavázali na výsledek z minulého kola a tak se o to „své“ čtvrté místo ještě budou muset hodně poprat ve finálovém kole. Vše pak doladil do správného zápasového rytmu náš Sparing VM.

A ještě mrkneme na statistiky kola. Hráči večera se stali Martin Konvičný s průměrem 174,20 bodu a nejvyšším náhozem 232 bodů a Míša Lukášová s průměrem 129,00 bodu. Hned 6 hráčů získalo pro své týmy 4 body a jejich jména najdete ve výsledcích. Nejvyšší týmový nához 545 bodů a nejlepší večerní průměr 469,00 bodu si připsal mančaft hracího dne, Hit&Miss.

Tímto máme uzavřený přeposlední hrací den 6. ligy. K závěrečnému finálovém kolu se v Xbowlingu ValMez sejdeme opět za 14 dní, ve středu 6.12.2023 a začátek je klasicky v 18:00 hodin. Těšíme se na Vás.