Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Hit&Miss je zpět a s plnou parádou

25. ročník 2024jaro 2024severní MoravaXbowling ValMez6.liga3.hrací den

Třetím hracím dnem 6. ligy pokračovala ABL v centru Xbowling ValMez ve středu 10 dubna 2024. Tím pádem máme kompletně uzavřenou první polovinu jarní sezóny našich čtyř skupin ABL. V druhém večeru zahráli výborně Ogaři a zaskočili nejen vedoucí Hit&Miss, ale asi i sami sebe.

A najednou měla 6. liga zcela jiný náboj, protože druhé kolo nevyšlo jen Ogarům, ale také Stormers. A to vše musel s nelibou sledovat Hit&Miss. Pouze UAlfa se soustředila na svůj výkon a bere jak jarní účast v ABL, tak i tréninky hodně poctivě a srovnávací souboje zatím odkládá na příhodnější dobu. A tak se stalo to, co jsme tak trochu očekávali a předpověděli. Do třetího hracího dne vlétli jako vichřice pánové z Hit&Miss (23 b. – celkem 59 b.) a stali se vítězným týmem večera se zápasovou bilancí 5 výher a 1 prohra.

Díky tomuto výsledku se „Hiťáci“ posunuli na druhé místo a na vedoucí Ogary (18 b. – celkem 62 b.) ztrácí aktuálně 3 body. Ogaři svým výkonem a především vítězstvím 4:1 nad Hit&Miss potvrdili, že jejich výkon z 2. HD nebyl vůbec náhodný. Třetí Stormers (13 b. – celkem 50 b.) se snažili poctivě sbírat bodíky, ale minule to bylo lepší a tak na druhé místo mají v tuto chvíli manko 9 bodů. Svého prvního dílčího a velkého úspěchu se dočkali pánová z UAlfy (6 b. – celkem 9 b.). Hned v prvním zápase večera si totiž vyšlápli na vedoucí Ogary, dokázali je porazit poměrem 3:2 a připsali si tak svůj první vítězný ligový zápas. Gratulujeme a jen tak dál.     

A na závěr tady máme ještě statistiky 3. HD. Hráč večera (průměr 166,50 bodu) a nejvyšší nához (197 bodů): Ondra Doležal. Hráčka večera: Linda Nečasová (136,00 bodu). Nejužitečnější hráčí: M. Konvičný a A. Gartus (oba získali 5 bodů). Nejvyšší týmový nához (504 bodů) a nejlepší týmový průměr (457,17 bodu): Hit&Miss.

Z třetího hracího dne 6. ligy je to vše. Ke čtvrtému kolu se v Xbowlingu ValMez sejdeme za 14 dní, ve středu 24.4.2024 a začátek je v tradičních 18:00 hodin. Těšíme se na Vás.

výsledky

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz