Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Harakiri Butchers rychle zahodil nováčkovský ostych

25. ročník 2024jaro 2024střední & jižní MoravaXbowling Tišnov6.liga2.hrací den

Ve středu 27. března 2024 se v Xbowlingu Tišnov uzavřely druhé hrací dny ABL. Jako poslední přišla na řadu 6. liga a hned na úvod tady máme jednu technickou. Avízovaný nováček Roanjakr nakonec do soutěže nenastoupil a tak zbylá pětice odehraje v každém HD vždy jeden zápas proti volné dráze (Sparing Tišnov).

Tímto nabízíme možnost pro hráče vyšších lig, pokud mají chuť si zatrénovat přímo v soutěžním rytmu, ať se obrátí na obsluhující personál bowlingu a domluví se co a jak. V našem sesterském centru Xbowling ValMez to takto funguje na výbornou již několik let. Další horší zpráva přišla v průběhu dne, kdy se z 2. HD omluvil tým Big Bukowski. Omluva přijata, ale zcela to narušilo sportovního ducha večera. Jak jsme psali již na začátku sezóny, máme upravené propozice pro střídavé starty náhradníků v našem centru, ale jednu věc budeme dodržovat jako na všech centrech. Dohrávky skončily podzimní částí. Děkujeme zapochopení…

A teď se konečně dostaváme k rekapitulaci kola. Zbylé čtyři týmy si večer náležitě užily a byla to především jízda nováčka s drsným názvem Harakiri Butchers (23 b. – celkem 39 b.). Z 25 možných dokázal tento tým urvat celkem 23 bodů a jen 2 drobky pustil soupeřům. Suma sumárum, máme tady nového a zaslouženého lídra 6. ligy. Změnu máme také na druhém místě, kam nám poskočili Kluci v akci (20 b. – celkem 31 b.). Vítěz úvodního večera, Splitmani (13 b. – celkem 30 b.), bohužel nedokázal vyhrát nad žádným „živým“ soupeřem a proto ten propad na třetí místo. A aby toho nebylo málo, tak stejný celkový bodový zisk má i čtvrtý mančaft tabulky Mechoši (14 b. – celkem 30 b.). Je jasné, že pátý je aktuálně Big Bukowski (celkem 15 b.), ale i s tímto mankem se během čtyř hracích dnů dá ještě něco udělat.

Zbývá nám doplnit statistiky 2. HD. Hráčem večera se stal jednoznačně Dominik Pavlů díky nejlepšímu průměru 156,60 bodu, zisku všech 5 bodů a nejvyššímu parádnímu náhozu 230 bodů. Hráčkou večera pak byla Lucka Kavlíková s průměrem 125,00 bodu. Týmové statistiky ovládl nový lídr Harakiri Butchers díky nejvyššímu náhozu 494 bodů a nejlepšímu večernímu průměru 428,00 bodu.

Z druhého hracího dne 6. ligy je to vše. K třetímu kolu se v Xbowlingu Tišnov sejdeme za 14 dní, ve středu 10.4.2024 a začátek je v tradičních 18:30 hodin. Přejeme krásné svátky velikonoční a těšíme se na Vás.

výsledky

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz