Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Gorillas uhájili v 8. lize Znojmo prvenství a vyzkouší si vyšší level

23. ročník 2022jaro 2022střední & jižní MoravaZnojmo8.liga6.hrací den

6. hrací den vedoucímu celku Gorillas bodově příliš nepřál, což mohlo být zapříčiněno i tím, že si jeho hráči byli vědomi velmi dobrého desetibodového náskoku. První dva duely prohráli 1:4, z dalších dvou ztratili pro změnu jediný bod a večer zakončili těsnou porážkou. Celkem získali šestaosmdesát bodů, Lejemnonstop zaostal o kvarteto bodů. Druhý tým tabulky, jenž ještě v polovině jarní části 8. ligu vedl, začal velmi dobře, porazil 4:1 Gorillas, poté sice stejným poměrem prohrál, ale následovaly opět dvě čtyřbodové výhry. Poslední duel však jeho hráči nezvládli a po porážce 1:4 byli odsouzeni k bojům v baráži. Do hry o lepší umístění se ještě hlásilo Tango, které díky čtyřem výhrám vybojovalo sedmnáct bodů, nejvíc ze všech mužstev v 6. kole, ovšem vinou porážky 1:4 s Lejemnonstop na něj zbyl „jen“ bronzový stupínek, za svým protivníkem zaostalo o dva body. Čtvrté místo uhájili The Cheaters s třiasedmdesáti body a čtyřbodovým náskokem před Vémyslicemi. Ty sice do tabulky získaly tentokrát více bodů než soupeř, avšak doplatily na porážku 0:5 právě s The Cheaters, která se ukázala jako rozhodující. Kdyby Vémyslice zvítězily 3:2, svého protivníka by přeskočily, avšak nestalo se a štěstí tak budou muset zkusit v baráži. Do té je doprovodí Přímky, které zakončily jarní část s rovným šedesátibodovým ziskem.

Vémyslicím nepomohly k lepšímu umístění ani výborné výkony Mariana Bočana, jenž s průměrem 171,45 bodů obdržel trofej pro nejlepšího jednotlivce, nejužitečnějším hráčem byl vyhlášen s dvaceti body Jan Hobza z Gorillas, který se 219 body zároveň postaral o nejvyšší nához dne.

Zuzana Barteisová z The Cheaters odehrála všech třicet zápasů, ze kterých si odnesla průměr 125,07 bodů, svému celku pomohla deseti body a její nejvyšší nához na závěr činil 149 bodů.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz