Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Gorillas týmem 2. HD, vedení v 7. lize drží i nadále Kryo Znojmo

25. ročník 2024jaro 2024střední & jižní MoravaZnojmo7.liga2.hrací den

Druhé kolo bylo velmi vyrovnané, rozdíl mezi nejlepším a nejhorším týmem činil pouze 4,5 bodu. Nejvíce si jich z něj odnesli Gorillas a to 14,5, díky čemuž se posunuli s celkovými 26,5 body na třetí pozici. O dva body horší Sqadra XY také postoupila o jednu příčku výš, jako jediná zaznamenala výhru 5:0. Popředí tabulky zůstává stejné, nadále vede Kryo Znojmo, které sice tentokrát tolik nezářilo, přesto s celkovými 31 body zvýšilo náskok před druhými Pupíky, ti zůstávají pozadu o čtyři body. Nejméně se HD vydařil Bachařům, jež sestoupili z bronzového až na páté místo, naopak o poznání lépe se vedlo Dynamitům, kteří se otřepali se špatného úvodu jarní části a ve 2. kole byli jen o půl bodu horší než Gorillas, čímž udrželi krok se soupeři nad sebou.

Tomáš Brauner z Krya odehrál všechny zápasy a zlepšil si svůj průměr na 178,10 bodů, jeho nához 268 bodů hovoří za vše a osm získaných bodů mu zaručuje také prvenství v tabulce nejužitečnějších bowlerů.

Ilona Hájková z Gorillas drží po pěti duelech průměr 129,40 bodů a svým barvám pomohla 2,5 body, nejvyšší nához obstarala 169 body Bachařka Michaela Honová.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz