GoGo 09 nově vládnou 4. lize Strašnic

24. ročník 2023jaro 2023Praha/střední ČechyXbowling Strašnice4.liga3 hrací den

Pondělí 13. března bylo již třetím hracím dnem 4. ligy ABL Strašnického Xbowlingu. Sezóna v podstatě teprve začíná a skupina se již dostala za svou polovinu hracích dní, ovšem při pohledu na tabulku to znát příliš není a vše je ještě otevřené, v podstatě v plenkách a nikdo nemá nic jisté.

Skupina je velice vyrovnaná, každý bere či daruje body každému a v podstatě jakýkoli dohoz, nedej Bože strike rozhoduje leckdy o několika příčkách průběžné tabulky. Po druhém kole s nejlepšími vyhlídkami vstupovali do hracího dne HERDEK, avšak zejména úvod večera je nezastihl zrovna v oslnivé bowlingové formě, avšak ke konci dohnali, co se dalo, a tak klesli pouze na stříbrnou pozici s jednobodovou ztrátou na vedoucí. Tu získali nově GoGo 09 s celkovými 45 body a tím se současně logicky stali i družstvem hracího dne, ačkoli ještě několik hodů před koncem závěrečného klání večera to i s nimi vypadalo všelijak. Bronz patří extřetiligovým Re(s)tandům s body 39 a jedním k dobru na čtvrté Domácí. Ovce B a Na pohodu sice na ostatní ztrácí, ovšem lehce, a ne s neřešitelnou možností posunu v tabulce, ačkoli zejména oni se bowlingem spíše než sběrem bodů baví.

Nejvyššího výkonu dne dosáhl Tomáš Vacenovský (GoGo 09) s 214 body, celkově jest prozatím Nejlepším hráčem tentokráte absentující Tomáš Gregor starší (HERDEK) s průměrem 176,60 bodů a mezi ženami poté taktéž neúčastnivší se Táňa Dvornáková (Ovce B) díky průměru 173,10 bodů.

Den hrací čtvrtý, tedy předposlední jarní, jest naplánován na předvelikonoční pondělí 3. dubna klasicky od 19:00.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz