Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Famózní Říčanská jízda BBO Black Riders.

20.ročník 2019podzim 2019Praha/střední Čechy1.liga1.liga Titul1 hrací den

Úterý 5. listopadu odehrála svůj 1. hrací den poté O udržení v 1. lize ABL Středních Čech na Říčanském Bowlingu Vojkov i bedlivěji sledovaná a sice O titul. S úderem sedmé hodiny večerní rozehrála své úvodní partie kompletní osmička nejlepších, po dvou kvartetech družstev skončivších v 1. lize A i B po základní části, čítající 4 hrací dny o celkový primát v podobě Mistra ABL Prahy a Středních Čech.

Úvodní duely, ovlivněné souběžně na plátně běžící strhující bitvou Pražské Slavie s CF Barcelona ve fotbalové Lize Mistrů, i tak pomalu utvářely podobu průběžné tabulky a daly znát, kdo přijel s jakými cíli i formou. Vítězi jednotlivých lig BBO Black Riders a BT Notaxo K kupříkladu působili jako den a noc, když jedni hráli s úsměvem a bravurně, kdokoli ze čtveřice hráčů v týmu mohl nastoupit a odvedl stejnou porci práce, oproti tomu druzí lehce tápali a z posledního stupínku je vysvobodila až pomocná bonifikace díky umístění v základních kolech. To BBO Black Riders těmito bonusovými 7 body svůj náskok na drahách získaný, ještě zvýraznili a před druhým a závěrečným pokračováním na strojích AMF a Zličínském Best Bowlinguúterý 19. listopadu, si vytvořili více jak nadějný náskok rovných 10 bodů před svými pronásledovateli.

Mají na stupínku nejvyšším úctyhodných 34 bodů, nenápadně hrající Krocan 24 bodů na pozici stříbrné a bronz prozatím náleží BT Notaxubody 21 a to jen díky lepšímu týmovému skóre před čtvrtými Pitch a Ball, jimž bez bodového dopočtu dokonce patřilo místo druhé... Možná za očekáváním nejen svým jsou zatím zbývající týmy, které rozhodně zdaleka ze hry nejsou, ačkoli do boje o nejvyšší příčku zřejmě zasáhnout bude oříškem. The Big Lebowski, byť se tentokrát lehce trápili, odjížděli se stejně dobrou náladou jako při příjezdu, neboť jejich hlavní cíl, vůbec udržení se v soutěži, zvládli již dávno a do sytosti.

Gold VIB Club přijal tohoto večera výkony Davida Raina (BT Notaxo) hodnoty 265 bodů, Martina Russe (The Big Lebowski) s 261 bodem, Toma Robertsona (BT Notaxo K) za 259 bodů, Ladislava Švece z BT Notaxa B (257 bodů), Davida Koreckého (BT Notaxo) s 256 body a Ondřeje Mlynáře (Rigor Mortis) s body 253. Ještě větší výčet náhozů i jmen bychom našli patřících do Silver Clubu, což dokumentuje opravdu vysokou úroveň hry všech družstev.

Nejlepším hráčem celkově však je Ondřej Mlynář s celkovým průměrem 219,50 bodů a ženou osamocená Jitka Nosková (Pitch a Ball) se 183,50 bodů. Hráčům Nejužitečnějším vévodí duo Richard Nosek (BBO Black Riders) s Michalem Spodniakem (Krocan) s 5 body.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz