Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Evendžrs zaslouženě postupují do vyšší ligy

23. ročník 2022jaro 2022střední & jižní MoravaZnojmo9.liga6.hrací den

Podruhé za sebou se týmem kola stalo Kohumo, které ani jednou neprohrálo, zvítězilo 5:0 a dvakrát 4:1 a 3:2, přesto to na přímý postup nestačilo. Ten si pohlídali Evendžrs, kteří sice začali 6. hrací den mizerně, z prvních dvou duelů si odnesli stejný počet bodů, ovšem ze zbylých tří jich bylo hned třináct. S rovnými 104 body se zaslouženě radují z postupu do 8. ligy, kterou hráli naposledy na podzim 2018. S odstupem za vedoucím duem následují Dynamiti, kteří zaokrouhlili svůj konečný bodový zisk na rovných osmdesát bodů, po další mezeře přichází Okurka Ocean Team s 68,5 body. Zmíněné týmy si do tabulky v 6. kole připsaly čtrnáct, resp. třináct bodů. Závěr jarní části vůbec nevyšel Venezuele, jejíž hráčky získaly z pěti klání jediný bod, jejich celkový zisk tak činí dvaapadesát bodů. To posledním Bastards se dařilo o poznání lépe, jako jediní zaznamenali dvě maximální výhry, které si odnesli z prvních dvou zápasů, avšak poté už na ně nedokázali navázat, z dalších tří mačů vybojovali pouze tři body a za Venezuelou zaostali o 0,5 bodu.

Kohumákovi Liborovi Kovaříkovi klesl průměr na 162,24 bodů, prvenství v tabulce jednotlivců přesto udržel. Nejužitečnějším hráčem se s třiadvaceti body z šestadvaceti utkání stal Evendžrsák Richard Adámek. Nejvyšší nához obstaral 186 body Jiří Šípek z Bastards.

Ženskou kategorii ovládla Eliška Geryková z Venezuely s průměrem 125,07 bodů, dvanácti body pro své barvy a náhozem 143 bodů.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz