Doubravník konečně vítězem kola

Historie20.ročník 2019jaro 2019střední & jižní MoravaXbowling Tišnov4.liga4.hrací den

4. ABL Tišnov má za sebou čtvrté kolo základní části. Vítězem kola se stal Doubravník, který sice několik kol obývá první příčku celkové tabulky, neboť hraje od začátku soutěže stabilně dobře, ale teprve ve čtvrtém kole se podařilo udělat nejvyšší bodový zisk kola a potvrdit tak definitivně roli favorita soutěže.

Doubravník (73,5 b.) se osamostatnil na první příčce. Na druhé příčce se drží Šamani (62,5 b.). Následuje skoro 20 bodový propad, kde narazíme na skupinu 4 týmů, která mezi sebou bude svádět ke konci soutěže nejnapínavější utkání o poslední místo na bedně. Momentálně třetí pozice patří Arizonské Obrodě (43,5 b.). Čtvrté místo náleží Simpsonovým Tišnov (40,5 b.), kteří mají ale vyšší skóre, než pátí Pacienti (40,5 b.). Na šestém místě MARK IT ZERO (39,5 b.). Takže jak sami vidíte, bodové rozdíly v druhé polovině tabulky jsou opravdu titěrné.

Nejlepším hráčem kola byl Petr Procházka (Doubravník) s průměrem 190,40, a zároveň byl i nejužitečnějším hráčem, když získal všech 5 bodů. O nejvyšší nához se postaral Petr Flajšingr (Doubravník), když zahrál 233. Nejlepší hráčkou byla Eliška Janečková (Simpsonovi Tišnov) s průměrem 162,20.

Čtvrté kolo 4. ABL Tišnov je za námi. Před námi je teď předposlední kolo základní části, které se bude hrát 25. dubna18:30 na centru Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás těšit.