Dobrmann podruhé porazil lídra z Vítkovic

24. ročník 2023jaro 2023severní MoravaFrýdek-Místek4.liga4.hrací den

Čtvrtým hracím dnem pokračovala ve čtvrtek 27. dubna 2023 v centru Bowling Jadran Frýdek-Místek druhá nejvyšší domácí soutěž ABL, 4. liga. Pozornost byla upřená především na souboj vedoucích dvou týmů a opět to byl krásný souboj s vítězným koncem pro Dobrmanny (20 b. – celkem 64,5 b). Lídr, SSK Vítkovice DEAF (17 b. – celkem 75,5 b.), v tomto kole prohrál pouze o 3 body a tak má i nadále v čele tabulky luxusní náskok 11 bodů. Dobrmann tak, pokud chce myslet na vítězství, již nemá situaci pouze ve vlastních rukou a v závěrečném HD musí čekat na pomoc svých soupeřů.

Na třetím místě se osamostatnili Draci (9 b. – celkem 54 b) a jak to tak vypadá, tato pozice jim asi bude slušet i po posledním kole. A pak tady máme boj o 4. místo, kde jsou na tom aktuálně nejlépe Piráti z Jadranu (9 b. – celkem 38,5 b.), 1,5 bodu ztrácí pátá Tarantule (16 b. – celkem 36 b.), která zahrála tentokrát velmi dobře a odsunula na šesté místo Srdcaře (4 b. – celkem 31,5 b.).

A ještě statistiky čtvrtého kola. Hráči večera se stali Tomáš Kičmer s průměrem 188,20 bodu a nejvyšším náhozem 228 bodů a Katka Janošcová s průměrem 172,40 bodu. 4 body pak vybojovala Dáša Dvořáková. Týmové statistiky ovládl Dobrmann díky nejvyššímu náhozu 616 bodů a nejlepšímu večernímu průměru 515,40 bodu.

A to by tak asi bylo ze čtvrtého hracího dne 4. ligy FM vše. K závěrečnému pátému kolu se v Bowlingu Jadran sejdeme ve středu 10.5.2023 a začátek  je v tradičních 17:30 hodin. Těšíme se na Vás.