Do 4. ligy postupuje Esprit.

Historie19.ročník 2018jaro 2018Praha/střední ČechyZličín5.liga4 hrací den

5. liga Zličín v úterý odehrála své poslední kolo a vítězem se stal Esprit (63 b) před Maglajzem (56,5 b) a Splitters (56,5 b). Na dalších pozicích se umístili Fireball (50,5 b), Špitálníci (41,5 b) a Livesport (32 b). Nejlepším hráčem byl Rosťa Němec z Espritu s průměrem 173,55 bodů a hráčkou Magda Weinertová z Maglajzu s průměrem 131,08 bodů. Nejvíce bodů (15) vybojoval pro svůj tým Rosťa Němec. Nejvyššího náhozu jednotlivce dosáhl v jarní části Filip Šindelář ze Splitters - 241 bodů a týmového Fireball (579 b).

Hned v pondělí 4.6. se na Zličíně koná Mistrovství Zličína, soutěž jednotlivců v kategoriích muži, ženy a kategorie B (všichni hráči a hráčky s průměrem do 160), odkud ti nejlepší postoupí do nedělního Mistrovství regionu. Baráže mezi ligami proběhnou 11. a 12. 6. na X-bowlingu Žižkov. Přihlásit se můžete online přes www.obsazovacky.cz.