Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Dnes jsme u nás na Žižkově hostili 4. ligu a bylo se opravdu na co koukat.

25. ročník 2024jaro 2024Praha/střední ČechyXbowling Žižkov4.liga4 hrací den

Týmy bojovaly od začátku jako o život a padaly krásné náhozy. Celý hrací den byl až neuvěřitelně vyrovnaný a vlastně i celá jarní část. Nakonec se rozhodovalo, nejen o prvním, ale o celé bedně, na skóre. Celkové skóre vypadalo následovně: Pražský výběr a BC Slezská s 59 body na 1. a 2. místě, kdy Pražský výběr průměrem 495 kuželek na hru a s celkovými 10092 shozenými kuželkami za sezónu vytěžil celkové vítězství. 3. - 5. místo s celkovými 47 body obsadili týmy Next, BDT Seawolf a BC Elita. Letos skončili na chvostu Mistři s 41 body.

Dnešní finále nebylo jen v rytmu bowlingu, ale také hokeje, protože Český národní tým bojoval se Švýcary na MS v hokeji. Díky čemuž jsme byli svědky mnoha zábavných situací, jako například: jeden hráč hází, všichni ostatní jsou otočeni směrem k plátnu. Hráč hodí X, ale nikdo to nevidí, a tak se ozve ,, hodil jsem strike, kdyby to tady někoho zajímalo´´!

V neposlední řadě byl velký problém sehnat tým, který by chtěl postoupit do 3. ligy. Nakonec se toho zhostili chlapi z BDT Seawolf, kterým k postupu gratulujeme.

Děkujeme týmům za účast a budeme se těšit na další sezónu.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz