Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Destrukci soupeřů předvedl v 5. HD Best Wo-Men

25. ročník 2024jaro 2024severní MoravaXbowling ValMez3.liga5.hrací den

V úterý 30. dubna 2024 se v našem centru Xbowling ValMez začaly páté hrací dny jarní části ABL. Jako první odstartovaly toto předposlední kolo týmy nejvyšší domácí soutěže, týmy 3. ligy. V minulém HD nastoupil Best Wo-Men a odpoutal se od svého souputníka, od Náhradníků. A tento večer? Posuďte sami.

Našlo by se mnoho přísloví či úsloví, jak pojmenovat to, co předvedli hráči Best Wo-Men (25 b. – celkem 93 b.). My to nazveme slušnější formou, prostě zramovali a převálcovali vše, co jim stálo v cestě. A bez ztráty kytičky je myšleno tak, že opravdu bez ztráty kytičky. Nevíme, zda jsme v naší nejvyšší soutěži ABL viděli někdy něco podobného. O ztrátě bodíku nebo dvou, to víme, ale 100% úspěšnost? V každém případě fantastická práce a naše velká gratulace.

Náskok 19 bodů na druhý tým v tabulce už dává také jasnou odpověď, kdo že to bude asi jarním mistrem ABL Valašského Meziříčí. Druhým týmem jsou aktuálně Náhradníci (13 b. – celkem 74 b.), kteří se již zřejmě budou koncentrovat na boj o titul vicemistra ligy a pokud takto zvládnou i finálový večer, tak má i tato pozice svého majitele. Děvčata z NejBlond (13 b. – celkem 65 b.) uhrála tentokrát stejný počet bodů jako Náhradníci a tak ze svého třetího místa stále ztrácí 9 bodů. O bodík méně dnes urval Šalaland (12 b. – celkem 60,5 b.) a tak je stále ve hře o bednu, o třetí místo. Finálový večer bude určitě stát za to, protože páté místo by rád opustil tým Tož tak (9,5 b. – celkem 56 b.), aby se vyhnul nevyzpytatelné baráži. Kdo do ní nakonec spadne, to se ještě uvidí, protože z Olomouce se může vrátit Zákulisí, pokud neuspěje v 2. lize o Udržení. Nepředbíhejme, ale buďme ve střehu. Sestup do naší 4. ligy již najisto čeká Rozpité (2,5 b. – celkem 26,5 b.), které už nemá bohužel ani teoretickou šanci na záchranu 3. ligy.  

A ještě si samozřejmě shrneme základní statistiky 5. HD. Hráč večera (průměr 198,40 bodu) a nejvyšší nához (237 bodů): Radek Capil. Hráčka večera: Bobina Korytářová (průměr 179,40 bodu). Nejužitečnější hráči: Ája KudělkováTomáš Helešic a Jirka Kortyš (všichni plný zisk 5 bodů). Nejvyšší týmový nához: Šalaland (647 bodů). Nejlepší týmový průměr: Best Wo-Men (541,00 bodu).

Z pátého hracího dne 3. ligy je to vše. K závěrečnému finálovému kolu se v Xbowlingu ValMez sejdeme za 14 dní, v úterý 14.5.2024 a začátek je v tradičních 18:00 hodin. Těšíme se na Vás.

výsledky

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz