Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Čezar převzal vedení 2. ligy A (střed)

23. ročník 2022podzim 2022střední & jižní Morava2.liga2.liga A (střed)2.hrací den

Bowlandu Olomouc pokračovala 2. liga A (střed) svým druhým hracím dnem ve čtvrtek 22.9.2022. Počty zápasů jednotlivých týmů se nám srovnaly v polovině tohoto večera, v té druhé jsme se pustili do druhých vzájemných zápasů podzimní části ABL. Pojďme si tedy zrekapitulovat čtvrtečních šest kol.

Stejně jako úvodní večer se i ten druhý nesl ve vzácné vyrovnanosti. Nejvíce bodu nakonec vybojoval Čezar (20,5 b. – celkem 33,5 b.), aktuálně se usadil v čele tabulky a zatím potvrzuje roli spolufavorita 2. ligy A. Ovšem pozor, velmi zajímavě proplouvá skupinou Drým tým (15 b. – celkem 33 b.). V HD bral čtvrté místo, ale průběžně je druhý a k dobru má ještě jeden zápas. Na třetí místo nám klesl vítěz prvního večera, Barum Team (12 b. – celkem 32 b.), ovšem ztráta je minimální. Zlepšení předvedli ex ligoví Pinheads (18 b. – celkem 31 b.) a najednou je jejich čtvrtá pozice, vzhledem k bodovým rozestupům, o mnoho růžovější než po 1. HD. Třetím byl tentokrát BO-IMPORT (15 b. – celkem 29 b.), ale stále zůstává na celkovém pátém místě. A tady se již pomalinku blížíme k sestupovým vodám. Šestý Star Team (9 b. – celkem 23 b.) nepotvrdil svůj hodně slušný výkon z prvního večera a „odměnou“ byl pád v tabulce. Sedmé Zákulisí (12 b. – celkem 23 b.) se zatím marně snaží prodrat alespoň do středu tabulky a asi největší překvapení je výsledek Padavek (5,5 b. – celkem 19,5 b.), když se horký kandidát na bednu krčí na dně tabulky na osmém místě. 2. ligu A nám na devátém místě uzavírá BO Bowland (13 b. – celkem 16 b.), když dokázal získat 4x více bodů než v 1. HD. No, bude to ještě hodně zajímavé a dramatické.

A samozřejmě nemůžeme zapomenout na statistiky druhého kola. Hráči večera se stali Lukáš Blaha (BO Bowland) s průměrem 203,50 bodu a Eva Aberle (Čezar) s průměrem 185,17 bodu. Honza Spáčil st. pomohl BO Bowlandu jednou hrou a hned z toho byl nához večera 268 bodů. Libor Čech pak získal 4,5 bodu pro Čezar a byl tak nejužitečnějším hráčem kola. Do týmových statistik se zapsal nejvyšším výborným náhozem 650 bodů BO Bowland a nejlepší celovečerní průměr 540,80 bodu zahráli Pinheads.

Hotovo. Z druhého hracího dne je to vše. Ke třetímu kolu se v Bowlandu Olomouc sejdeme za 14 dní, ve čtvrtek 6.10.2022, začátek opět v 18:00 hodin. Díky všem za krásný a bojovný bowlingový večer a těšíme se brzy na viděnou.

PS: Jak bylo slíbeno v reportu z 1. hracího dne, v Propozicích našeho regionu jsou zveřejněné také Postupy a sestupy mezi ligami. Pro Vaši rychlejší orientaci stačí kliknout ZDE a vybrat příslušné Propozice.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz