Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Byla to taková nezapomenutelná tečka za tím naším ABL

24. ročník 2023podzim 2023Praha/střední Čechy3.liga3.liga A4 hrací den

Ve středu se ke svému závěrečnému, tedy 4. hracímu dni sjela do herny Strašnického Xbowlingu Středočeská 3. liga ABL a sice její skupina A. Všem zúčastněným děkujeme tentokráte obzvlášť za pochopení a trpělivost, když došlo k jevu doufejme unikátnímu a neopakujícímu se ani jedenkráte za deset let a sice pro slabý výkon ne střídání některého z hráčů, ale přímo rozhodčího. Většina družstev nastalou situaci vzala, když ne s nadhledem, tak pochopením a tak se hrací den mohl dokormidlovat k jeho zdárnému konci.

Svůj již dříve vybudovaný luxusní náskok sice i díky tomu, že původně stříbrní Těsně Vedle se věnovali i jiným radovánkám nežli hře, bez problémů udrželo téměř ryze dámské seskupení Sash Celnice, a tak po zásluze vítězí s konečnými 72 body a zajistilo si přímý postup do 2. ligy pro jarní pokračování soutěže. Na místo stříbrné se kroky nenápadnými, ovšem druhým nejvyšším bodovým ziskem večera propracovali Koulaři, a tak oni si mohou zahrát dodatkovou baráž o postup rovněž do vyšší ligy. Na místě třetím končí Těsně Vedle s 59 body a jedním těsně vedle místa druhého.

Naopak na druhém pólu tabulky končí již předem se svým údělem smíření Marťani, a tedy minimálně pro příští soutěžní půlrok sestupují do ligy nižší, tedy čtvrté. O udržení v lize stávající mají právo ve čtyřech hrách pravdy zabojovat pátí BMV, jimž na jistotu záchrany na bramborový BBO Team 2 chyběl pouhopouhý jeden jediný bodík...

Nejvyššího výkonu večera dosáhla s 254 body zástupkyně vítězného družstva Hana Kašáková, která se současně díky průměru 170,90 bodů stala i Nejlepší ženou skupiny celkově. Hráčem Nejlepším byl její týmový spoluhráč Petr Šťovíček s průměrem 185,60 bodů a hráči Nejužitečnějšími poté svorně s 12 body Hana KašákováMartinem Šnáblem (Těsně Vedle).

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz