Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Bulldog Team slaví postup do 5. ligy Benešov!

24. ročník 2023jaro 2023Praha/střední ČechyBenešov6.liga5 hrací den

V pondělí se v benešovském S-centru odehrál závěrečný hrací den výkonnostně nejnižší, 6. ligy Benešov. Nejlépe zahráli Kumpáni, zdramatizovali tím situaci v tabulce, ale nakonec to stačilo "pouze" na celkové 2. místo. O tom jestli postoupí o soutěž výše se rozhodne 23. května, kdy je na pořadu dne závěrečný hrací den 5. ligy. Z postupu se ale už teď může radovat vítězný Bulldog Team, který vyhrává 6. ligu o 2 a půl bodu! Lesy Zelenáči "B", kteří si dělali také zálusk na postup, bohužel nezvládli 5. HD a nakonec berou pohár za 3. místo. Čtvrté místo uhráli Klouzci a závěr tabulky obsadili Prodomačky VO.

Nejlepším hráčem byl vyhlášen Michal Soukup (Kumpáni), který zahrál velice slušný hrací průměr 191,35 bodů. Ocenění za nejlepší ženu 6. ligy si převzala Zuzana Bartoňová z vítězného Bulldog Teamu s průměrem 150,71 bodů. Soutěž o nejužitečnějšího hráče vyhrává další člen Bulldog Teamu, Jan Paroubek s 18,5 body. Doplním jen nejlepší výkony závěrečného hracího dne. Nejvyšší nához: Petr Bartoň (Bulldog Team), 246 bodů. Týmový nához: 538 bodů, Bulldog Team. 

Jarní část 24. ročníku však ještě nekončí. V S-centru se hraje Mistrovství ABL Benešov 5. a 6. června, případně Mistrovství regionu Praha/stř.Čechy na pražské herně X-bowling Prosek Duo. Přihlásit se můžete přes obsazovačky. Ať to padá!

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz