Bowling Academy v 1. lize na prvním místě

Historie21.ročník 2020jaro 2020severní MoravaŽilina1.liga6.hrací den

Už i v 1. lize v Žilině máme odehráno předposlední kolo. A do posledního kola se opravdu máme na co těšit. Čekají nás dva velké souboje, a to o první příčku, kde mezi prvním a třetím je rozdíl pouhého půl bodu a o sestup kde poslední dva týmy mají stejný počet bodů. Nejlepším týmem hracího dne se stal tým Koľko Kolkov. Získali nejen nejvyšší počet bodů a to 22 ale také si odnesli nejvyšší nához týmu hrou 627. Výkony v tomto hracím dnu je posunuli na druhou příčku a nejen to. Mají i stejný počet bodů jako první tým v pořadí Bowling Academy. Počet bodů obou týmů je 102. Bowling Academy získali 17 bodů, a to je z druhého místo vyneslo na první příčku v tabulce. Kofola Team s padl z prvního místa na třetí. Je tak se 101 body za prvním a druhým v pořadí pouze o jeden bod.

Mezi jednotlivci dnes plný počet 5. bodů získal Tibor Slavkovský a měl i nejvyšší průměr a to krásných 198,4. Nejvyšší náhozy dnes získali Janka Chovanová za 233 a Martin Štěpánek - 267.

Poslední kolo se odehraje ve středu 26.8.2020 v 18:30 hodin