Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Boje o titul na severu Moravy začaly.

Historie14.ročník 2013podzim 2013severni Morava1.liga1.liga Titul1.hrací den

Tak nám začali boje o titul a hned první den přinesl jak předpokládané  výsledky tak několik překvapení. Ono to tak v Bowlingu bývá často. Jak to vůbec po prvním dnu vypadá na čelo se dostal celorepublikový vítěz posledního ročníku Kemenangan - 30 bodů, na druhém místě je obhájce loňského prvenství Římská legie - 27 bodů. Třetí místo patří SK CNC Produkt B - 26,5 bodů a čtvrté místo patří družstvu Metal - 25 bodů. Jak je vidět rozdíly jsou minimální tak druhé kolo může tabulkou hodně promíchat.

Pátá příčka zatím patří družstvu Bowling Růžový Pahorek - 18bodů, šesté místo AWT Team - 17 bodů, stejně jako sedmý Warriors. Tyto družstva ovšem  z boje o stupně nejvyšší  nelze odepsat, po druhém rozhodujícím kole může být vše jinak. Poslední místo patří SK CNC Produkt A - 11,5 bodů a tato ztráta již moc naději na popředí neposkytuje.

 Něco málo ze statistik nejvyšší nához dne měl Zdenek Matěj  - 258 bodů a hned v závěsu za ním Petr Roubalík - 256 bodů, oba se tím zapsali do VIB Gold Clubu  dále jsme měli  dalších sedm zápisu do VIB Silver Clubu. Žádné družstvo ani hráč nejsou bez porážky ,nejlepší průměr měl včera již zmíněný  Petr Roubalík - 217,5 bodů a družstvo SK CNC Produkt B  mělo i nejvyšší průměr 593,5 bodů. Zato nejvyšší nához družstva měl dnes  Kemenangan - 671bodů, za čtrnáct dní se máme na co těšit a budeme znát vítěze.

Z bowlingovým pozdravem Koulíme to spolu  se louči RK.

výsledky

 

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz