Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

BK Technika A zpět na trůnu

25. ročník 2024jaro 2024Praha/střední Čechy1.liga1.liga A3 hrací den

Na herně Xbowlingu Prosek Duo již podruhé odehrál letošní hrací den Středočeské 1. ligy ABL a sice její skupiny A, a to to hrací den třetí. Nejlépe se s poprvé aplikovaným sportovním mazacím modelem DUO 40 1 popasovala družstva BK Technika A, respektive BT Notaxo X, která získala shodně po 25 bodech a pouze vyšší skóre družstvem večera pasovalo prvně jmenované. Pro BT Notaxo X to znamenalo v průběžné tabulce soutěže posun alespoň na páté místo, oproti tomu BK Technika A vystoupala do čela tabulky a pánové před závěrečným hracím kolem vévodí tabulce s 67 body a tříbodovým náskokem na po polovině soutěže vedoucí Kondory. Odstup mezi třetími Alter Ego a čtvrtým BT Notaxem se nezměnil a při shodném dvacetibodovém zisku zůstal jeden a půlbodový.

Uvidíme, kterak do konečné podoby tabulky promluví hrací den čtvrtý, a tedy letos premiérově závěrečný na herně Záběhlického Bowlingu Na Ovčíně, kde se hraje v pondělí 20. května klasicky od 18:00.

Letos poprvé nenásleduje po čtyřech kolech základní části dvoukolová nástavba v podobě finálových skupin, ale soutěž tím končí. Vítěz ligy má právo startu a přímého postupu do Celorepublikového Finále družstev, oproti tomu družstva skončivší na posledním 7. a 8. stupínku sestupují přímo do 2. ligy ABL a ta, co budou na 5. a 6. místě, mají právo startu v dodatkové baráži o účast v nejvyšší soutěži i pro podzimní část jubilejního 25. ročníku.

Tohoto večera Nejvyššího výkonu 258 bodů dosáhl  Michal Seidl (BK Technika A), celkově je zatím Nejlepším hráčem jeho jmenovec Dobiáš (BT Notaxo X) díky průměru 199,21 bodů, Nejlepší ženou Jana Marešová (Ovčáci) s průměrem 181,89 bodů a hráčem Nejužitečnějším poté Jan Herman (Alter Ego) s 16,5 body.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz