Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

BC Tigers ovládli potřetí za sebou nejvyšší benešovskou ABL.

20.ročník 2019jaro 2019Praha/střední ČechyBenešov4.liga4 hrací den

V pondělí se v benešovském Scentru odehrál závěrečný hrací den 4. ligy Benešov. Dle předpokladů jsou suverénním postupujícím do 3. ligy BC Tigers, kteří zvítězili s 22,5 bodovým náskokem před družstvem Sovy s.r.o. Třetí místo vybojovali Nezadřeš.cz. Pomyslné bramborové medaile si odváží Kosteláci za čtvrté místo. Pátí skončili vlašimští Xindlové a předposlední místo obsazují Sirotci, kteří musejí čekat na výsledky 5. ligy. Lesy Zelenáči "A" jsou jistými sestupujícími do nižší 5. ligy Benešov.

Nejvyšší nához 4. HD měl hodnotu 245 bodů a dosáhl jej Jaroslav Bejšovec z BC Tigers. Další hráč BC Tigers Milan Barnet ovládl jak průměrový (186,46 bodů), tak i bodovací žebříček (21 bodů) a stal se nejlepším hráčem 4. ligy. Nejlepší hráčkou byla vyhlášena Martina Králiková z družstva Kosteláci s hracím průměrem 163 bodů.

Jarní část ABL v Benešově zdaleka nekončí, na programu jsou závěrečné hrací dny 5. a 6. ligy Benešov a nemůže chybět Mistrovství ABL Benešov, které se uskuteční v pondělí 3.6. od 18 a 20 hodin v obvyklých kategoriích.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz